VATANDAŞ KURBAN PAZARINA AKIN ETTİ PAZARDA DEVEKUŞU SÜRPRİZİ VATANDAŞ KURBAN PAZARINA AKIN ETTİ PAZARDA DEVEKUŞU SÜRPRİZİ

Demokrat Parti Ödemişli Gençlerle Atatürk filminde buluştu. 
Aylardır merakla beklenen ve 100. Yıla özel olarak çekilen Mustafa Kemal Atatürk'ün destansı hayatı, cesareti ve liderliğiyle dolu yolculuğunu anlatan Atatürk 1881–1919 filmi Ödemiş'te seyircisi ile buluşmaya devam ediyor. 

Bu muhteşem başyapıtı izlemek üzere Ödemiş Demokrat Parti Gençlik Kolları tarafından gerçekleştirilen sinema etkinliğine yaklaşık 100 genç katıldı.

Film öncesi Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç tarafından gençlere Atatürklü Türk bayrağı rozeti hediye edildi.

Burada bir açıklama yapan Demokrat Parti Gençlik Kolları Başkanı Orçun Bağcı, “Güzel Ödemişimizin gençlerini Ulu Önderimiz Atatürk ile buluşturmak amacıyla hazırladığımız bu güzel  etkinlik için bize destek veren Ödemiş Belediye Başkan Adayımız Dilek Acar'a teşekkür ediyorum, başarılarının devamını diliyorum.“ dedi.

Etkinlik ile ilgili bir açıklama yapan Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç ise “Cumhuriyetimizin 100. Yılında gençlerimizi Atamızın filmi ile buluşturmak istedik. Türkiye ve Ödemiş sevgisini yüreğinde hisseden, Cumhuriyetin 100. Yılında Demokrat Gençlik film etkinliğimize katılan gençlerimiz ile Atatürk filmini birlikte izlemek, gençleri ötekileştirerek söz hakkı vermeyenlere örnek olacağımızı umut ediyorum. Bizimle, gençler söz hakkına sahip olacak. Atatürk'ün gençlere hitaben "Cumhuriyeti biz kurduk, onu yaşatacak olan sizlersiniz" sözünde olduğu gibi, gençlerin sağduyusuna güvenimiz tam. Ödemiş'i gençlerle birlikte yine gençlerin kendi geleceklerinde söz sahibi olacakları bir yönetim anlayışı içerisinde olacağız. Gençler sizlerle Ödemiş'i birlikte inşa etmek çok daha keyifli olacak“ dedi.

Editör: Tutku İç