DEMOKRAT PARTİ ÖDEMİŞ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI DİLEK ACAR GÜLEÇ ANKARA’DA ZİYARETLERDE BULUNDU

 “Ödemiş’te Değişim Zamanı“ sloganıyla yola çıkan Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. 

Bir dizi ziyarette bulunmak üzere Ankara’ya giden Güleç, Demokrat Parti Genel Merkezinde Genel Başkan Gültekin Uysal’ı makamında ziyaret etti. 
Güleç ziyaretin ardından yaptığı açıklamada “Kıymetli Genel Başkanımız Sayın Gültekin Uysal’ı ziyaret ederek istişarelerde bulunduk. Kendisine Ödemiş ve Ödemişliler adına, verdiği desteklerden dolayı çok teşekkür ediyorum“ dedi.
Demokrat Parti Milletvekilleri Haydar Altıntaş, Salih Uzun ve Cemal Enginyurt ile makamlarında bir araya gelen başkan adayı Güleç bu ziyaretler ile ilgili de şöyle açıklamalarda bulundu, “Bizler ve ülkemiz için çok kıymetli sayın vekillerimiz ile bir araya gelerek havzamızın sorunları ve çözümleri noktasında fikir alışverişinde bulunduk. Sadece seçim dönemlerinde değil her daim milletimizin yanında olan vekillerimize misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyorum. Hem Ödemiş'in hem de Havzamızın sesi olacaklar. Birlikte milletimiz için güzel şeyler olması adına elimizden geleni yapacağız."

Bayramda Mezarlıklara Ücretsiz Ulaşım! Bayramda Mezarlıklara Ücretsiz Ulaşım!

Editör: Tutku İç