YERELGÜÇ/ BUSE BAĞCI

Kongre sonrası Yönetim Kurulu Toplantısını gerçekleştiren Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanı Kahraman Murat Ateş, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte görev dağılımını gerçekleştirdi.

KOCAAĞA’DAN ÜRETİCİYİ RAHATLATAN AÇIKLAMA “BAYRAMDA ÜRETİCİMİZİN SÜTÜ TOPLANACAK” KOCAAĞA’DAN ÜRETİCİYİ RAHATLATAN AÇIKLAMA “BAYRAMDA ÜRETİCİMİZİN SÜTÜ TOPLANACAK”


Ödemiş’te İlçe Emniyet Müdürlüğü karşısında yeni binasına taşınan Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanlığında her gün misafir ağırladıklarını ve yoğun bir ilgili ile karşılandıklarını belirten Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanı Kahraman Murat Ateş, “Ödemiş’te değişim için geri sayım başladı. Ödemişimiz bu zamana kadar hak ettiği değeri görmedi. Değişim için buradayız. Ödemiş adaletli, vizyon sahibi bir başkan ve yönetimine kavuşacak. Belediye Başkan Adayımız Dilek Acar Güleç ile Ödemişimizi şahlandıracağız.” dedi.


Demokrat Parti Ödemiş İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyeleri şu isimlerden oluşuyor;
İlçe Başkanı Kahraman Murat Ateş, İlçe Başkan Yardımcıları Yusuf Cezayerli ve Özer Bağcı,  İlçe Sekreteri Bengül Usun, Muhasip Üye Mehmet Pişiren, Gençlik Kollarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Murat Kağan Ege, Kadın ve Sosyal Politikalardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Özlem Fidan, Yönetim Kurulu Üyeleri; Ali Keke, Mesut Akbay, Bilal Bahadır, Yasemin Soylar, Erhan Özkan, Metin Yaşar ve Hasan Çetin.

Editör: Tutku İç