İzmir Büyükşehir Belediyesi İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Daire Başkanlığı "tertemizmir" sloganıyla İzmir'in 30 ilçesinde faaliyetlerini devam ederken Ödemiş kırsal mahallerinde toplu temizlik çalışmalarını gerçekleştiriyor. 

Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı Bozdağlar Şube Müdürlüğü ile koordinasyon sağlayarak Ödemiş'te köyden mahalleye çevrilen yerleşim merkezlerinde toplu temizlik ve yıkama işlemi yapan ekipler, mahalleleri kış öncesi temizliyor.

Geçtiğimiz süreçte Ödemiş'in eski beldelerinden mahalleye dönüşen Kaymakçı, Çaylı ve Mescitli mahallelerinde toplu temizlik çalışmalarını yapmıştı. 

BOZDAĞ, GÖLCÜK VE SUBATAN’A İTFAİYE MÜFREZESİ ŞART! BOZDAĞ, GÖLCÜK VE SUBATAN’A İTFAİYE MÜFREZESİ ŞART!

Ekipler bugünde yine Ödemiş’in en büyük kasaba mahallesi olan Bademli ve Emirli Mahallesinde toplu temizlik çalışması yaptı.  Çalışmaya üç araç da destek sağladı. 

Yapılan işleri yakından takip eden Bozdağlar Şube Müdürü Derya Coşkun, çalışma yapılan mahallelere ziyaret ederek muhtarlar ile görüşmelerde bulunarak talepleri aldı. Görev alan personele teşekkür etti. 

Bademli Mahalle Muhtarı Ahmet Baş’da Büyükşehir Belediyesi ekiplerine teşekkür ederek şunları söyledi. 

Baş; “Mahallemiz kasaba döneminde dört mahalleden oluşuyordu. Konumu itibarıyla Ödemiş’in en büyük yüz ölçümüne sahil mahallesi. Ödemiş Belediyesi ve İzmir Büyükşehir Belediyesi ile çalışmalar yapıyoruz. Bugünde yapılan detaylı temizlik çalışmaları için emeği geçen herkese mahalle halkım adına teşekkür ediyorum” dedi.

Editör: Tutku İç