YERELGÜÇ/DİLEK AYVALI

AK Parti İzmir İl Başkanlığı koordinesinde Bayındır’da düzenlenen 'Küçük Menderes Bölgesi Meclis Üyeleri İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nda konuşma yapan AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, “Kıymetli Meclis Üyelerimize gayretlerinden dolayı teşekkür ediyor, birlikte bu davada nefer olmaktan, omuz omuza verip çalışmaktan gurur duyuyorum. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ülkemizin ve milletimizin geleceği için daima asırlık hedeflerin peşinden gideceğiz” dedi.

Toplantıya AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, Tire, Bayındır, Ödemiş, Kiraz ve Beydağ AK Parti ilçe başkanları, ilçe yerel yönetimler başkanları ve belediye meclis üyeleri katıldı.

Kerem Ali Sürekli toplantının ardından Bayındır Kaymakamı Emin Kaymak’ı ziyaret etti. Sürekli buradaki ziyaret ile ilgili olarak, “Bayındır Kaymakamımız Emin Kaymak’ı ziyaret ettik. Devletimizin güzel ilçemizdeki yatırım ve projelerine ilişkin değerlendirmelerde bulunduk. Kıymetli Kaymakamımıza konukseverliği için teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” diye konuştu.