YERELGÜÇ/DİLEK AYVALI

Açılış programına Eski Başbakan Yardımcısı, Eski Dış İşleri Bakanı ve Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısı Dr. Şükrü Sina Gürel, Zafer Partisi İzmir İl Başkanı Seçkin Boyunağ, Zafer Partisi İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayları Zeliha Gürel, Cenk Dolu, Turhan Güraksın, Ahmet Alper Kobal, Saadet Denizay Çatrak, Yağız Metin, 1. Bölge Milletvekili Adayı Kadriye Çınaroğlu, Tire İlçe Başkanı Bülent Onanç, Kiraz İlçe Başkanı Mehmet Kahraman katıldı.

“ZAFER PARTİSİ TÜRKİYE’NİN GELECEĞİ İÇİN VAR”

Açılışta bir konuşma yapan Eski Başbakan Yardımcısı, Eski Dış İşleri Bakanı ve Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısı Dr. Şükrü Sina Gürel, “ Zafer Partisi olarak biz güzel Tiremiz ’de zaten vardık. Şimdi daha kuvvetli ve yerimiz var olarak buradayız. Zafer Partisi Türkiye’nin geleceği için var. Bize sunulan seçeneklerin Türk Milletinin geleceği adına bir şey vadetmediğini gördüğümüz için varız. Tire’de Zafer Partisi’nin varlığında Cumhuriyetimizin değerini hepimizi hatırlatmak için laik, demokratik ve milli değerlerine sahip Cumhuriyetimize sahip çıkmak, ne kadar önemli olduğunu hatırlatmak için burada varız. Tirelilerle beraber bu mücadelemizi Laik, Milliyetçi Cumhuriyetimize devrimlerimize sahip çıkmak adına buradayız. Bu bölge benim 2 dönem temsil ettiğim ve milletvekili olduğum bölge Küçük Menderes bağımsızlığın yeşerdiği yerdir. Bağımsızlığın ateşinin yakıldığı hem de sonuçlandırıldığı yerdir. Burada bulunmak Zafer Partisini temsilen burada bulunmak benim için büyük bir onurdur”

 Zafer Partisi Tire İlçe Başkanı Bülent Onanç ise  “Tire’de Türk Milliyetçilerini tüm böyle boşlukta kalan insanları kucaklayacak bir parti binamız oldu. Tire ve Küçük Menderes Havzası bunun için aradığı bir yerdi. Bizde burayı faaliyeti geçirdik. Herkesle birlikte burada daha güzel günler geçirmek dileğiyle. Hep birlikte vatandaşlarımızı temsil edeceğiz” açıklamalarında bulundu.

Zafer Partili Milletvekili adayları Tire esnaflarına ziyaretlerde bulundular.

Editör: Gülçin Kargaoğlu