Ak Parti ve MHP'li meclis üyelerinden tarihe geçecek oylama

Belediyenin "Tüm gelirlerine evet, tüm giderlerine hayır" diyerek tarihe geçtiler

Ak Parti ve MHP'li meclis üyelerinden tarihe geçecek oylama
banner267

Haber / Selçuk Ajans / Nilüfer Öztürk Silay

Ekim ayı meclis toplantılarının üçüncü birleşiminde AK Parti ve MHP'li meclis üyeleri; 2021 yılı bütçe oylamasında bugüne kadar görülmemiş bir karara imza attılar. AK Parti ve MHP'li Meclis üyeleri faaliyet raporunda yer alan tüm gelirlere kabul oyu verirken, tüm giderlere ise red oyu vererek tarihe geçtiler. Böylece Efes Selçuk Belediyesi 2021 yılı bütçesi oy çokluğu ile kabul edildi.

Efes Selçuk Belediyesi Ekim ayı meclis toplantılarının üçüncü birleşimi çok konuşulacak bir oylamaya tanıklık etti. Faaliyet raporunda yer alan Sosyal Yardım Hizmetleri, Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün giderleri, eğitim ve kültür hizmetleri, personel giderleri dâhil birçok hizmet için harcanacak olan giderlere red oyu veren AK Parti ve MHP'li meclis üyeleri, vergi gelirleri ve belediyenin diğer gelirleri için ise kabul oyu verdiler.

Belediye personele maaş ödemesin, belediye hiçbir iş yapmasın mantığı yaratan AK Parti ve MHP'li meclis üyelerine karşılık mecliste çoğunluğu bulunan CHP'li Meclis Üyelerinin kabul oyu ile Efes Selçuk Belediyesinin 2021 yılı bütçesi oy çokluğu ile kabul edildi.

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2020, 12:57

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214