YEREL GÜÇ/SILA AVŞAROĞLU

Meral Akşener, Beydağ İYİ Parti Belediye Başkan Adayı olarak Yasin Kırmızı’yı gösterdi.

F8D4Fbcf A918 4B61 8E96 12Aed478Daa5

Beydağ Belediye Başkan Adayı Kırmızı Yerelgüç’e yaptığı açıklamada şunları kaydetti, “4 yıldır sokak sokak gezdiğimiz Beydağımızın kısa orta ve uzun vadeli tüm sorunlarını biliyoruz. Hepsine ait çözümlerimiz var. Biz dokunarak halkımızla iç içe olarak mücadele ettik. Hayatımızda esnaflıkta işçilikte hamallıkta bürokratlıkta iş adamlığıda yaptık. Ekibimiz tecrübeli ve liyakat sahibi. Projelerimiz hazır ve günü geldiğinde tek tek açıklayacağız. Beydağ bizim kırmızı çizgimiz” dedi.

CHP BEYDAĞ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ŞAKİR BAŞARAN DAHA GÜZEL BİR BEYDAĞ İÇİN YOLA ÇIKTIK CHP BEYDAĞ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ŞAKİR BAŞARAN DAHA GÜZEL BİR BEYDAĞ İÇİN YOLA ÇIKTIK

Kırmızı, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Beydağ'da İYİ Parti'nin Belediye Başkan Adayı olarak yarışacak.

Yasin Kırmızı, Almanya’nın Münih şehrinde 19 Ağustos 1978 yılında doğdu. İlköğrenimini Beydağ’da, orta ve lise öğrenimimi Ödemiş’te gördü. Üniversite öğrenimini Ahmet Yesevi Üniversitesi’nde Uluslararası Ekonomi ve İşletme bölümünde okudu. Gazi Üniversitesi’nde tamamlama yaptı. Yüksek Lisansı Moskova Ekonomi Üniversitesi’nde yaptı. Ahmet Yesevi Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalıştı. İş hayatında sırasıyla Enka Holding Güney Sibirya ihale birimi, Adopen Kazakistan Bölge Müdürlüğü , Bond Tur Kemer Müdürlüğü Ateş Halat İhracat Uzmanlığı görevlerinde bulundu. 2017 yılından itibaren kendi dış ticaret şirketini kurdu ve halen 20 çalışanı olan aynı zamanda Beydağ ilçesinde bulunan 14 çalışanlı ip halat tesisinin sahibi. 17 ülkeyle aktif ticaret yapmakta. 15 mayıs 2019’dan bu yana İYİ Parti Beydağ İlçe Başkanlığı görevini sürdürmekte. 51 ülke gezmiş. 6 yabancı dili var. Evli bir kız babası.
 

Editör: Tutku İç