Ülkenin farklı noktalarında bulunan Memleket Partisi yönetimlerinden bazıları Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Erdoğan’a destek vereceğini söylerken bazıları da Kılıçdaroğlunu destekleyeceğini söylüyor.

Bugün sabah saatlerinde kendi sosyal medya hesaplarından ‘Türkiye’ye 3.bir yol diyerek çıktığımız bu yolda yarı yolda bırakıldığımızı düşünüyorum diyerek Memleket Partisi Ödemiş İlçe Başkanlığından istifa ettiğini duyuran Özay Yiğen, Ak Parti Ödemiş İlçe Başkanı Muhammet Şen’e bir ziyarette bulunarak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan’a destek vereceğini iletti.

Yiğen, “Sevgili arkadaşlarım İzmir ilçe başkanlarım abilerim kardeşlerim Türkiye'ye 3. çünkü bir yol diyerek çıktığımız bu yolda yarı yolda bırakıldığımızı düşünüyorum. 7 ay gibi bir süre geçti. Bu süreçte beraber çalıştığımız beraber yol yürüdüğümüz ve biz varız diye bizi destekleyen 100.000 imzada bizi kırmayıp bizim peşimizden gelen tüm dost ve sevenlerime bize kızan eleştiren tüm arkadaşlarımdan haklarını helal etmelerini istiyorum. Benden yana helali hoş olsun. Bugün itibarıyla kurucusu olduğum Memleket Partisi üye liginden Ödemiş ilçe başkanlığı görevimden istifa etmiş bulunmaktayım” açıklamasını yaptı.

Türkiye merak ediyordu! Cumhurbaşkanı Erdoğan kabineyi açıkladı. Türkiye merak ediyordu! Cumhurbaşkanı Erdoğan kabineyi açıkladı.

Ak Parti Ödemiş İlçe Başkanı Muhammet Şen ise ‘Destekleri için kendilerine şahsım ve Cumhurbaşkanımızın adına teşekkür ediyorum’ dedi.