YERELGÜÇ/AYDIN UYSAL

Ödemiş İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Binbaşı Hüseyin Şimşek, Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Halil Görken, Uzman Jandarma Çavuş Muzaffer Doğan Jandarma Teşkilatı'nın 174. kuruluş yıldönümünde Ödemiş Kaymakamı Fatih Aksoy'u makamında ziyaret etti.

Ödemiş Kaymakamı Fatih Aksoy, kendisini makamında ziyaret eden İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Binbaşı Hüseyin Şimşek, Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Halil Görken, Uzman Jandarma Çavuş Muzaffer Doğan’a çiçek takdim etti ve Jandarma  Teşkilatının kuruluşunun 184.yılını kutladı.

Jandarma Teşkilatı'nın 184. Kuruluş Yıldönümünü dolayısıyla Ödemiş Kaymakamı Fatih Aksoy bir mesaj yayınladı. Aksoy yayınladığı mesajda , "4 Haziran 1839 dan bu yana, milletimizin huzuru, asayişin temini ve devletimizin güvenliği için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayarak canla başla hizmet veren, Jandarma Teşkilatımızın 184. Kuruluş Yıldönümünü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere  canlarını feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz “dedi .

Editör: Gülçin Kargaoğlu