“Bahane bulmak için değil çözmek için varız“ diyerek Demokrat Partiden Ödemiş Belediye Başkanlığı için yola çıkan Dilek Acar Güleç ekibiyle birlikte Ödemiş’in Ovakent ve Bıçakçı mahallelerine ziyarette bulundu.

YETER SÖZ ÖDEMİŞ'İN DİYEREK SİZİN SESİNİZ VE SİZİN SÖZÜNÜZ  OLMAK, SORUNLARI SİZLERLE BİRLİKTE AŞMAK İÇİN ADAY OLDUM

Önce Ovakent mahallesine giden Güleç ve ekibi mahalle halkı tarafından sevgiyle ve ilgiyle karşılandı. Ovakent’te kurulan pazar yerini gezerek esnaflarla tek tek sohbet eden Güleç Ovakentli vatandaşların şikayetlerini ve taleplerini dinledi. 

‘Sadece seçim zamanı değil her zaman, her koşulda yanınızda olacağız’ diyen Başkan adayı Güleç ve ekibi daha sonra yaklaşık 2000 nüfusa sahip olan Bıçakçı mahallesine gitti. Burada, gelen hiçbir siyasetçinin sözünde durmadığını belirterek tepki gösteren Bıçakçı Mahallesi sakinlerinin isteklerini ve mahallelinin sorunlarını dinleyen Güleç, “Bıçakçı Mahallemizin güzel insanları, sizin siyasetten ve siyasetçilerden şikayetçi olduğunuzdan daha fazla ben şikayetçiyim. Bu yüzden Adayım. Artık Ödemişli’nin başını önüne eğdirmeyeceğim. Ödemişli’yi ötelenmiş, ötekileştirilmiş değersiz olmaktan çıkaracağım. Bugüne kadar gazetecilik yaşamımda sizin için, sizin sesinizi duyurmak için mücadele ettim. Bundan sonrada size hizmet etmek için mücadele edeceğim. Tıpkı ‘Eğer çözümün bir parçası değilsen, sorunun bir parçasısındır’ sözünde olduğu gibi. 20 yıldır gerek iktidar, gerekse muhalefet olsun, bizi çözümsüz bırakanlara, Ödemiş'te sorunun parçası olanlara "Yeter Söz Ödemiş'in" diyerek sizin sesi ve sözü olmak, sorunları sizlerle birlikte aşmak için aday oldum. Sevdamız Ödemiş, davamız gelişmiş daha güzel bir Ödemiş. Ben bir Allah’a bir de Ödemişli’nin sağduyusuna güvenerek bu yola çıktım. Birlikte Ödemiş'i çok daha güzel bir ilçe yapacağız. Daha çok çalışacağız. Birlikte başaracağız“ dedi. 

TOPUKLU EFE DÜĞÜNDE ZEYBEK OYNADI

Yangında ilk müdahale için hazırlıklar gözden geçirildi Yangında ilk müdahale için hazırlıklar gözden geçirildi

Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Güleç, Bıçakçı’nın köy meydanında yapılan Mehmet ve Buse Güngör çiftinin düğününe katılarak zeybek oynadı. Genç çifte mutluluklar dileyen Güleç daha güzel bir Ödemiş daha güzel bir Bıçakçı için yeni evli Güngör çiftine de söz verdi.

Editör: Tutku İç