Haber: Dilek Ayvalı

Törene, Tire İlçe Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, Tire Cumhuriyet Başsavcısı Burak Hazinedaroğlu, İlçe Protokolü, Siyasi Parti İlçe Temsilcileri, Daire Amirleri, Muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Törende, Tire Kaymakamı Fatih Çobanoğlu bayramlaşmaya katılanların Ramazan Bayramını kutladı.

Tire Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, “Sevgi ve dostluk bağlarını güçlendiren, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, ülkemizin dört bir yanındaki insanları birbirine yakınlaştıran, yaşlı-genç, büyük-küçük herkesin birbirlerini sevgiyle kucakladıkları bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu paylaşıyoruz. Bayramlar sevinçleri olduğu kadar acıları da paylaştığımız, daha derinden hissettiğimiz günlerdir. Bu topraklar için canını siper eden aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimizin fedakârlıkları unutulamaz. Bu vesileyle yaptıkları fedakârlıkları hiçbir zaman unutmayacağımız şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize minnettarlığımı sunuyorum. Ramazan Bayramı’nın Türk ve İslam dünyası için hayırlara vesile olmasını, dünyada yaşanan acıların sona ermesini ve herkesin yakınlarıyla birlikte huzur içinde güzel bir bayram geçirmesini temenni ediyor ve kıymetli Tireli hemşerilerimin de bayramını tebrik ediyorum” dedi.Tire Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla Şehit ailelerine bayram ziyareti gerçekleştirdi. Çobanoğlu daha sonra Tire 112 acil Sağlık İstasyonuna giderek 112 çalışanlarının bayramını kutladı.

Ziyaretler Kapsamında Kaymakam Fatih Çobanoğlu’na Tire İlçe Jandarma Komutanı Okay Cansu, Tire İlçe Emniyet Müdürü Özgür Dinç ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Y. Murat Karakaptan eşlik etti.