YERELGÜÇ/DİLEK AYVALI

Cumhuriyet Halk Partisi’ne katılan 150 kişiye, Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Deniz Yücel’in katıldığı, kahvaltı programında rozet takıldı.

BOZKURT, “TEKRAR YUVAYA GELDİKLERİ İÇİN ÇOK MUTLU OLDUM”

Programda konuşan Cumhuriyet Halk Partisi Tire İlçe Başkanı Nejat Bozkurt şunları kaydetti, “Bugün burada Memleket Partisinden ayrılıp, istifa edip Cumhuriyet Halk Partisine gelen arkadaşlarımız ve muhtarlarımız var, gençlerimiz var kadın üretici çiftçilerimiz var. Bugün burada bu amaçla bir araya geldik. Önümüzde çok önemli bir süreç var. Seçimler var genel seçimler var. Bu seçimlerde herkese ihtiyacımız var. Çok çalışmamız gerekiyor. Onun için bu birlikteliği saylamak amacıyla bugün burada bir kahvaltı düzenledik.  Ve arkadaşlarımızda tekrardan yuvaya tekrardan CHP’ye geldikleri için de CHP’ye üye olmak istedikleri için çok mutlu oldum” dedi.

GÜNGÖR, “ATA VE BABA PARTİMİZ CHP”

Daha sonra Cumhuriyet Halk Partisi’ne katılan Ersin Güngör bir konuşma yaparak şunları söyledi, “Bu güzel organizasyonla başta il başkanım Deniz Yücel olmak üzere ilçe başkanım Nejat Bozkurt’ta ata ve baba Partimiz CHP’ne bizi kabul ettikleri ve kabul gördükleri için ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Amacımız CHP Genel Başkanı Kemal Kıllıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanlığı’nda daha güzel bir Türkiye’de aydınlık bir Türkiye’de yaşamak bunun için ben ve arkadaşlarım elimizden geldiğince var gücümüzle çalışacağız. Ve partimizi iktidar yapacağız. Kişisel çıkarlarımızı bir kenara bırakıp ülkemiz ve partimiz için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

DENİZ YÜCEL, “PARTİMİZE KATILMALARIYLA BİRLİKTE ÇOK GÜÇLÜYÜZ”

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Deniz Yücel konuşmasında partiye katılanlara teşekkür ederek şöyle konuştu, “Ersin kardeşimiz ailesi ve onun dostları bugünden itibaren bizlerle birlikteler yuvalarına döndüler. Bugün partimize katılım sağlayan 150 üyemizle bir aradayız. 150 üyemize rozet taktık. Tire ilçemizde görev yapan muhtarlarımız üretici kadınlarımız, gençlerimiz ve yine geçmişte Cumhuriyet Halk Partisinde birçok görevde bulunan arkadaşlarımız bugün yuvaya. Onların partimize katılmalarıyla birlikte çok güçlüyüz. Mücadelemiz artık daha güçlü daha kuvvetliyiz ve bu mücadelede daha çabuk daha hızlı bir şekilde başarıya ulaşacağız” dedi.