Tire Ticaret Odası ve Prilep Bölge Ticaret Odası Protokolü Yeniledi Tire Ticaret Odası ve Prilep Bölge Ticaret Odası Protokolü Yeniledi


23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftasında dolu dolu bir etkinlik programı hazırlayan Tire Belediyesi, çocuklar için özel tenis turnuvası düzenledi. Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen turnuvada, çocuklar tenis heyecanını gün boyu yaşadılar. Turnuvaya Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Zincircoğlu ve Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Kerim Aydoğan Gül de katıldı.
Turnuva sonunda çocukların madalya ve ödüllerini Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Zincircoğlu verdi. Turnuva ile ilgili konuşan Zincircoğlu, “Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklarımıza armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Tire Belediyesi olarak çocuklarımız için dolu dolu bir etkinlik programı hazırladık. Belediyemizin tenis kurslarında eğitim gören çocuklarımız ve aileleri 23 Nisan’ı turnuva heyecanıyla kutladılar. Turnuvaya katılan çocuklarımıza, ailelerine ve turnuvanın hazırlanmasında emeği geçen mesai arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.
 

Editör: Tutku İç