Tire Fatih Ortaokulu’nun Kızlarından Türkiye Şampiyonasında büyük Başarı Tire Fatih Ortaokulu’nun Kızlarından Türkiye Şampiyonasında büyük Başarı

Bu müsabakaya Tire Belediyesi Spor Kulübüne bağlı 17 sporcu okul lisansları ile iştirak etti. 

Sporcular kulübü ve ögrenim gördükleri okulları en iyi şekilde temsil ettiler. 5 gün boyunca 500’e yakın sporcu İzmir genelinde müsabakaya iştirak ederek Tireli 17 sporcu başarı üstüne başarıya imza atıp rakiplerini perişan ederek 17 madalya ve belgeleri ile Tireyi ve Belediye Spor Kulübünü en iyi, güzel, centilmence temsil ettiler. 

Tarkwondo antrenörü Ahmet Sakıcı açıklamasında, “Bizim müsabakalara katılmamızda Emeği geçen ve arkamızda hiçbir desteğini esirgemeyen Sayın Belediye Başkanımız Hayati Okuroğlu'na, Başkan Yardımcımız Sayın Hüseyin Zincircioğlu'na, Belediye Spor Müdürümüz Sayın Aydoğan Gül ve bizleri hazırlanmamızda spor salonumuzu ardına kadar açan Sayın Kadir Simitçioğlu’na biz Taekwondo Antrenörleri, sporcuları, velilerimiz adına Minnettarız, daha nice şampiyonalar yetiştirmek dileğiyle. Yüce Atatürkümüzün söylediği altın söz üzerine ‘Ben Sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim’” dedi.

Editör: Tutku İç