YERELGÜÇ / BUSE BAĞCI

ÖDEMİŞ'TE DAVUT DEDE ŞENLİĞİ YAPILDI ÖDEMİŞ'TE DAVUT DEDE ŞENLİĞİ YAPILDI

Henüz 18 aylıkken SMA Tip 2 Hastalığı teşhisi koyulan Aren bebeğin Dubai’de Zolgensma gen tedavisi olması için başlatılan kampanyada tedavisi için toplanması gereken 1 Milyon 819 Bin 500 Dolar 102 gün gibi kısa bir sürede tamamlandı. Şimdi ise Aren bebek Dubai’deki tedavisi için gün sayıyor.

Aren’in annesi Yağmur İlhan, “Bu süreçte yanımızda olan, bizden bir gün bile desteğini esirgemeyen tüm Ödemişlilere teşekkür ediyoruz. Aren’in kampanyası yüzde yüz oldu, sizlerin sayesinde kazandı. İnşallah diğer tüm bebeklerimizde bir an önce sağlığına kavuşur. Şimdiki süreç Aren’in ilacını alma süreci Allah herkesten razı olsun, hayırlarını kabul etsin, evlatlarınızı sizlere bağışlasın çok teşekkür ederiz” dedi.

Aren’in Babası Dinçer İlhan, “Evladımızı evlat bilip destekte bulunan herkesten Allah razı olsun. Sağlıklı, huzurlu ömürler nasip etsin herkese Ödemiş Halkına teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi.

Aren İlhan’ın Ödemişli Eniştesi Nurettin Zafer, “Kampanyamızın tamamlanmasında emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Sizlerin destekleri sayesinde Aren, tedavisini olacak. Bir sürü SMA hastası çocuğumuz var. Aren gibi onlarında kampanyası için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Yeter ki çocuklarımız yaşasın. Kampanyamıza destek veren herkesten Allah razı olsun” dedi.
 

Editör: Tutku İç