TAŞLI VE AKIN AİLELERİNİN MUTLULUĞU

ÖDEMİŞ İDEAL HAYVAN BESLEME TEKNOLOJİLERİ “SÜRDÜRÜLEBİLİR SAĞLIK & SÜREKLİ KARLILIK" EKSENİNDE YENİLİKÇİ ÜRÜNLER SUNUYOR ÖDEMİŞ İDEAL HAYVAN BESLEME TEKNOLOJİLERİ “SÜRDÜRÜLEBİLİR SAĞLIK & SÜREKLİ KARLILIK" EKSENİNDE YENİLİKÇİ ÜRÜNLER SUNUYOR

Ailelerin mutluluğu yüzlerinden okunuyordu. Gelen konukları tek tek karşılayan ve uğurlayan aileler aynı zamanda düğün müzikleri ve danslarına da eşlik ettiler.
Gelin Zeynep Taşlı ve Damat Hasan Onur Akın ise gözalıcı kıyafetleri ve duruşları gülüşleri ile mutluluklarını doya doya yaşadılar. 
Muhteşem bir kurguyla planlanmış açılış dansını misafirler coşkuyla zevkle izlediler. 
Saat 24'e kadar devam eden düğünde misafirler memnuniyetle keyifle ayrıldılar. Özellikle son dönemde gelin ve damadın kalabalık arkadaş topluluğu  oyunlara katılarak düğüne daha da coşku kattılar. 

HER KESİMDEN KATILIMCI

Çok geniş bir halk kesiminden katılım olan düğünde Yüksek Yargı üyeleri,Muhtarlar,Resmi daire müdürleri,Sivil toplum kuruluşu yöneticileri,Oda temsilcileri ve farklı siyasi partilerden kurumlardan yöneticiler hazır bulundu. 

ÖZGÜR ÖZELDEN TEBRİK MESAJI

Düğünde Cumhuriyet Halk partisi genel başkanı Özgür Özel'in kutlama mesajı okundu. Özgür Özel genç çifte mutluluklar diledi ve her iki aileyi de kutladı. Ayrıca CHP İzmir milletvekili ve Taşlı ailesinin akrabası Rahmi Aşkın Türeli ve Demokrat Parti İzmir milletvekili Salih Uzun düğüne kutlama mesajı gönderenler arasındaydı.

Biz de kurum olarak Taşlı ve Akın ailelerini tebrik ediyoruz. Genç çifte bir ömür boyu mutluluklar ve geçim diliyoruz.

Editör: Tutku İç