Tarımın başkenti Ödemiş’te bir ilk yaşanıyor. Tarım ve hayvancılık sektörlerinin önemli paydaşları çiftçinin ayağında düzenlenen fuarda görücüye çıkıyor. Çiftçinin ihtiyaç duyduğu her türlü donanım, geniş ürün gamı, son teknolojik ürünler ve inovasyon konusundaki tüm farklılıklar ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor. Ödemiş Ticaret Borsası Çok Amaçlı Fuar Alanı’nda 18 Nisan 2024 tarihinde başlayacak fuar 4 gün sürecek.

KÜÇÜK MENDERES HAVZASI SPOR OYUNLARI ÖDÜLLERİ VERİLDİ KÜÇÜK MENDERES HAVZASI SPOR OYUNLARI ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Ödemiş Tarım, Hayvancılık Makinaları, Teknolojileri ve Yem Fuarı’na sektörünün öncüsü 100’ün üzerinde firma 250’den fazla markasıyla katılıyor. 18-21 Nisan 2024 tarihleri arasında açık kalacak fuar her gün 10.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. Ziyaretçiler, tarımın tüm alanlarına özel olarak tasarlanmış çok çeşitli yeni teknoloji, hizmet ve araçları inceleme fırsatını yakalayacak

ROTAYI BELİRLEYECEĞİZ
Ödemiş Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı A. Latif Aka, “Tarım ve hayvancılık sektörüne yön veren ilçemizde bir ilki yaşıyoruz. Nice tarım fuarları kent merkezlerinde yaparken yaptığım iş birliğiyle tarım fuarını çiftçimizin ayağına taşıyoruz. Bu yönüyle organizasyonumuz büyük ilgi topladı. Gerek katılımcılarımız gerekse çiftçilerimiz bunun heyecanını ve coşkusunu yaşıyor. Bu ilgi gelecekte tarım fuarımızın uluslararası nitelikte yankılanacağının önemli bir göstergesi. Sektörün birbirinden seçkin firmaları ürün ve hizmetleri sergileyecek. Fuar alanımızda yeni iş bağlantılarının kurulacağı, mevcut bağlantıların güçlendirileceği bir süreci yaşayacağız. Tarımın rotasını burada belirleyeceğiz” dedi.

Editör: Tutku İç