İYİ'LER BİR ARAYA GELDİ

İYİ Parti Tire İlçe Teşkilatı ve Millet İttifakı'nın İYİ Partili Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran bir araya geldi.

İYİ'LER BİR ARAYA GELDİ
banner267

HABER: DİLEK AYVALI

İYİ Parti Tire İlçe Başkanı Kadir Çetin ve yönetim kurulu üyeleri Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran'ı makamında ziyaret etti. Tire Belediye Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, yerel ve ülke gündemi hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

ÇETİN "BEN DEĞİL BİZ OLMAYI TERCİH EDENLERİZ"

Ziyarette kısa bir konuşma yapan İYİ Parti Tire İlçe Başkanı Kadir Çetin partililerimiz; tevazu sahibi, başarıyı paylaşan, ben değil biz olmayı sevenlerden oluşuyor. Belediye başkanımızın başarılarını arttırmak için teşkilat olarak her platformda çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi.

BAŞKAN DURAN "İYİ BİR TİRE, İYİ BİR TÜRKİYE"

İYİ Parti Tire İlçe Başkanı ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretleri için teşekkür eden Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran "Seçim döneminde yaptığımız gibi, çalmadık kapı, gezmedik sokak, sıkılmadık el bırakmadan insanlarımızın sorunlarına çare olmaya, ilçemize hizmet etmeye, İYİ  bir Tire ve İYİ bir Türkiye hayalimizi gerçekleştirmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz" dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214