YERELGÜÇ/BURCU TUNÇ

Bayındır Zeytinova- Çatal kavşağında birbirinden farklı ebatta seyyar fırın çeşitlerini vatandaşlara sunan Bayram, kendi ekmeğini kendi yapmak isteyenler için hizmet sunuyor.

Seyyar taş fırınlar ile geleneksel lezzetlerin yakalayabileceğiniz gibi, taşınabilir özelliği bulunan fırınlar olduğu için dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

ÜRÜNLER UZUN ÖMÜRLÜ

Yerel Güç mikrofonlarına açıklama yapan Alaeddin Bayram, “Son iki aydır bu ürünleri getirip bölgemizde satmaya başladık. Özellikle yazlıkçıların çok tercih ettiği ürünler. Siparişlerimiz oldukça yoğun. İlgi büyük. Fırınlar farklı görünümlerde ve çeşitli ebatlarda olup ismine seyyar fırın deniyor. Aslında İzmir ve yöresinde bilinen ismi tandır. Odun, kömür gibi her türlü malzeme ile yanabilir. Fırınların içi tuğla ve İzocam, içinde cam yünü var. Dışı ve alt kısımları tamamen korumalı. Sıcaklığı kaybetmeyen bacalı ve bacasız modellerimiz var. Şömineli, şöminesiz dilediğiniz şeklini tercih edebileceğiniz ürünlerimiz var. Ticari işletmelere hitaben extra large ürünlerimiz de var. İmalat aşamasında da bazı özellikler eklenebiliyor. İsteğe göre özel tasarım ürünlerde sipariş alıyoruz. Örneğin bu 3 numaralı bir ürün. Fırınların maliyeti ise 10 Bin TL ile 25 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor. 20 çeşidin üzerinde farklı ürünümüz var. Kişiye, bütçesine göre herkese uygun ürünler elimizde mevcut. Örneğin 1 numaralı ürünlerimiz 10 bin TL’den başlıyor. Dayanıklılık konusunda süresi yoktur çünkü tamamen uzun ömürlü bir üründür” dedi.

Editör: Haber Merkezi