HABER/BURCU TUNÇ
KAMERA/SILA AVŞAROĞLU

Ödemiş’in sevilen polislerinden Çocuk Büro Ve Toplum Destekli Polislik Büro Amirliğinde görev yapan Mehmet Kabakoz emekliye ayrıldı. 

1995 yılında göreve başlayan, 2004-2008 yılları arasında Kirazda 2008 yılı itibariyle ise Ödemiş’te görev yapmaya başlayan Kabakoz meslek hayatında tamamladığı 29 yılın sonunda yaş haddinden emekli oldu. 

Görev yaptığı sürece özellikle çocuklarla ilgili  dahil olduğu tüm projelerde büyük başarı gösteren ve bu anlamda Ödemişlilerin sevgisini vegönlünü  kazanan Kabakoz Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde yaptığı veda konuşmasında “1995'te emniyet teşkilatına girmiş olduğum ve yaklaşık 29 yıldır mensubu olmaktan gurur duyduğum devletime ve milletime hizmet etme şerefine eriştiğim Türk polis teşkilatından görevimi yerine getirmiş olmanın huzuruyla emekli oluyorum. Yaklaşık 17 yıllık süre içerisinde ilçemizin içinden geçtiği zor dönemlerde sizlerin de desteği ile ilçemizin huzur ve güvenliği için çalışmalarımı sürdürdüm. Devlet yönetiminde kurumların kalıcı, kişilerin geçici olduklarını unutmadan hukukun üstünlüğünü gözeterek, hizmetimi gerçekleştirdim. Eşsiz tarihi dokusu ve güzelliği olan Ödemiş'te görev süresince desteklerini esirgemeyen başta meslektaşlarıma, kamu kurum ve çalışanlarına tüm Ödemiş halkına teşekkür ederek sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Onur ve gururla yaptığım görevimi devredeceğim sevgili kardeşime yapacağı çalışmalarda başarılar diliyorum. Milletimizin huzur ve mutluluğu adına görevi başında canını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi minnet duygusuyla anarak bütün meslek büyüklerime, emeklilerimize, tüm memur ve amir rütbesindeki çalışma arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Bundan sonraki hayatınızda sevdiklerinizle sağlıklı ve mutlu bir hayat geçirmenizi temenni ediyor görevinizde başarılar diliyorum“ dedi.

VATANDAŞ KURBAN PAZARINA AKIN ETTİ PAZARDA DEVEKUŞU SÜRPRİZİ VATANDAŞ KURBAN PAZARINA AKIN ETTİ PAZARDA DEVEKUŞU SÜRPRİZİ

Konuşmanın ardından eşi ve sevenleri tarafından Kabakoz’a çiçekler ve hediyeler verildi. İlçe Emniyet Müdürü Hasan Özge tarafından plaket verilen Kabakoz için arkadaşları pasta kesti.

Editör: Tutku İç