YEREL GÜÇ / SILA AVŞAROĞLU 

KOCAAĞA’DAN ÜRETİCİYİ RAHATLATAN AÇIKLAMA “BAYRAMDA ÜRETİCİMİZİN SÜTÜ TOPLANACAK” KOCAAĞA’DAN ÜRETİCİYİ RAHATLATAN AÇIKLAMA “BAYRAMDA ÜRETİCİMİZİN SÜTÜ TOPLANACAK”

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe binasında gerçekleşen basın açıklamasında  CHP İlçe Başkanı Bülent Eker konuşma yaparak şunları kaydetti, “Yerel seçimlerdeki başarı bizim için çok önemli. Yerel seçimlerdeki başarı ile şehrimizde tekrar Cumhuriyet Halk Partisinin bayrağını Belediyemizde dalgalandırırsak, bu 2028 yerel seçimlerin habercisi olacak. O yüzden bugün birleşme zamanı, birlikte olma zamanı. Ayrışma zamanı değil. Bütün partililerimize sesleniyorum hiçbir bizim bütün aday adaylarımız aynı eş değerde değerlidir. Sebebi de Cumhuriyet Halk Partisindedir. Burası Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Örgütü hepimiz bu örgütün kurallarına tabiiyiz. Bu kurallara uyarak iyi bir seçim süreci yakalayacağımıza inanıyorum” dedi.

İlçe başkanı Eker’in konuşmasından sonra söze başlayan CHP Ödemiş Belediye Başkan aday adayı Sema Bilgi, “Konuşmama Mustafa Kemal Atatürk'ün sözleri ile başlamak istiyorum ey Türk kadını sen yerlerde sürünmeye değil omuzlarda yükselmeye layıksın. işte ben bu sözlerin ışığında yola çıktım. Partimizin son dönemlerde gerçekleştirdiği değişim ve yenilenme etkisi halkımızda ve partimizde heyecan yaratmıştır. Ben ve aday adayı arkadaşlarımız bu değişimin ilçemize olumlu yansıyacağını düşünüyoruz. Örgütümüzün birçok kademelerinde görev aldım. Her seçim sürecinde aktif olarak örgütünle birlikte el ele kol kola omuz omuza çalıştık. Parti eğitmen kimliğimle ihtiyaç duyulan 30 ilçede eğitimler vererek seçim sürecinde katkı sağladım halen devam etmekte olan belediye meclis üyeliğim süresince de meclis üyesi arkadaşlarımla birlikte aldığımız kararlar şahıs menfaatli değil, Ödemiş halkımızın menfaatleri doğrultusunda oldu. Bu süreçten sonra da görev verilsin ya da verilmesin yine tüm mücadelem bu topraklarda yaşayan vatandaşlarımızın haklı taleplerini yerine getirmek için olacaktır. Siyaseti makam mevki için değil topluma hizmet anlayışı ile yapacağız. Belediyeyi her bir vatandaşımızın bizlere kolay ulaşabileceği şekilde şeffaf hızlı aksiyon alan liyakatle ekibimizle birlikte yöneteceğiz. Enerjimiz yüksek yüreklerimiz temiz bilincimiz açık. Yeter ki birlik ve beraberlik içinde bu seçimi gösterelim ve bir ilki başaralım” dedi.

Editör: Tutku İç