HABER:DİLEK AYVALI

Seferihisar Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları’nda uzun yıllardır yönetim kurulu üyeliği yapan Tireli İrfan Çevik, Seferihisar Gençlik Kolları Başkanlığına atandı.

8 yıldır çeşitli parti kademelerinde görev yapan 27 yaşındaki Çevik, Koray İpekten’den boşalan koltuğa CHP İl Başkanlığı’nın atamasıyla oturdu.

İrfan Çevik yaptığı açıklamada şunları söyledi, “Gençlik Kollarında başarılı geçen bir dönemin ardından birlikte yol yürüdüğüm Koray İpekten’den görevi devralmış bulunuyorum. Kendisine ve yönetim kuruluna iktidar yolundaki partimiz için verdikleri emek ve mücadele için teşekkür ederim. Bugün almış olduğumuz bu kutlu bayrakla yeni dönemde ülkemizin birlik ve beraberliğini, vatanın, milletin bölünmez bütünlüğünü gözeterek Mustafa Kemal Atatürk'ün ilke ve inkılaplarını yaşatacağız. 

Önümüzde bir seçim var. Tüm arkadaşlarımla birlikte partimizi iktidara taşımak öncelikli görevimiz olacak. Bugün karanlığın en derin noktasında ama aynı zamanda tarihsel bir fırsatın eşiğindeyiz. Biz Cumhuriyet Halk Partisi’nin mutfağı gençlik örgütlerinde yetişen, ortak noktası halkın iktidarı olan, başka bir gelecek hayal eden gençler olarak ülkemizin bu karanlık günleri Cumhuriyet Halk Partisi iktidarıyla geride bırakacağına inanıyoruz.

Gençlik Kolları partimizin geleceğinin inşasında büyük bir sorumluluğa sahiptir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün iki büyük eserimden biri dediği Cumhuriyet Halk Partisi’nin Seferihisar Gençlik Kolları’nın başkanı olmaktan büyük onur ve şeref duyuyorum” dedi.

Seferihisar CHP Gençlik Kolları Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

İrfan Çevik (Başkan)

Atacan Meriç

Elvan Kayabaş

Fatih Özdem

Muhammed Özkan

Almila Özbey

Nail Karaman

Zeynep Celiloğlu

Rıza Özdağ

Tansu Erdoğan

Umutcan Yaylacı