HABER/BURCU TUNÇ
KAMERA/GÜLÇİN KARGAOĞLU

Ödemiş Devlet Hastanesi acil servis arka çıkış kapısı sokağında bulunan işyerinin açılışına Ödemiş Milli Eğitim Müdürü Sunullah Desticioğlu, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerinden Mustafa Güder, Ödemiş Şoförler Ve Otomobilciler Odası Başkanı Tahir Silay, Ödemiş esnaf ve sanatkarlar Kredi ve kefalet kooperatifi başkanı Turgut Usluca  işletme sahiplerinin aileleri ve davetliler katıldı.

TEZGAHLAR RENKLİ AMA PAZAR SAKİN TEZGAHLAR RENKLİ AMA PAZAR SAKİN


Açılış öncesi Yerel Güç Mikrofonlarına konuşan işletme sahibi Seçil Ayvalık, "37 yaşındayım.Ödemişliyim.Evliyim.iki oğlum var. 2007 yılından beri 17 senedir okul servisi personel ve servisi işi yapıyorum. Geçmiş yıllarda 10 sene Ödemiş Şöförler ve Otomobilciler Odasında sekreter olarak çalıştım. Hep içinde bulunduğum bu işe rahmetli dedem Şöförler Ve Otomobilciler Odası Onursal Başkanı Raşit Işıksungur sayesinde başladım.17 senelik ağır vasıta E ehliyetine sahibim. Ödemiş'te S plakalı araçlarımla filomu çoğalttım. 7 senedir de Ödemiş Fen Lisesi'nin servis işletmeciliğini yapıyorum. Aynı zamanda 4 yıldır Tire organize sanayi bölgesinde bulunan bir tekstil fabrikasının servis işletmeciliğini yapmaktayım. İşimi yıllardır çok severek yapıyorum. Başta eşim olmak üzere bu camiada bana bugüne kadar destek olan tüm meslektaşlarıma çok teşekkür ediyorum. AK Parti teşkilatına, tüm oda başkanlarına, hiçbir zaman hakkını ödeyemeyeceğim dedem rahmetli Raşit Işıksungur'a, minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Açılışıma gelen, gelemeyen tüm dostlarımızı sevgi ve saygıyla selamlıyorum“ dedi.

Kurdele kesimi öncesi dualar okundu. İkramlar dağıtıldı. Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürü Sunullah Desticioğlu yaptığı konuşmada “Seçil seyahatin sahibi Seçil hanımın eşi Gürkan öğrencimdi. Seçil hanım ve Gürkan nadide insanlar. Bizleri de buraya davet ettikleri için çok teşekkür ediyoruz. İşletmelerinin yıllardır Ödemişli öğrencilere güvenle hizmet verdiğini biliyoruz. Hayırlı, uğurlu ve bol kazançlı olsun“ dedi. Daha sonra hep birlikte kurdele kesimi yapıldı ve açılış gerçekleştirildi.

Editör: Tutku İç