Daha önce de Ödemiş Belediyespor forması giyen Bektaş, "2013 yılında yarıda kalmış bir hesabımız var. Bu kez hedefimiz olan BAL'a taraftarımızla birlikte kavuşacağız" dedi.

Transferde yoğun mesainin sürdüğü Ödemişspor geçen sezon İstanbul Süper Amatör Lig'de hem İFA hem de Yeni Ufukspor ile şampiyonluk yaşayan 35 yaşındaki orta saha oyuncusu 2012-2013 sezonunda Ödemiş Belediyespor formasını terletmişti. O sezon BAL'a yükselme şansını son dakika golüyle kaçıran Ödemiş Belediyespor'a ligin ikinci yarısında dahil olan Bektaş, "O sezon son saniye golüyle Bölgesel Amatör Lig'in kapısından dönmüştük. Çok da üzülmüştük. Bu sezon o yarım kalmış hesabı kapatmaya geliyorum. Ödemiş köklü bir camia. Futbolun çok sevildiği bir şehir. Hiçbir zaman Ödemiş'i unutmadım. Maçlarını hep takip ettim. Bu sezon yeniden Ödemişspor ile yeniden yollarımızın kesişmesinden dolayı mutlu ve gururluyum. Yönetim-teknik ekip-futbolcu-taraftar kenetlenmesi ile başarıya koşacağımıza yürekten inanıyorum. Hep birlikte sevinmek için çok çalışacağız, çok mücadele edeceğiz. Birlikte başaracağız" dedi.

Bektaş, Ödemiş Belediyespor'un yanı sıra Bakırköyspor, Küçükköyspor, Arnavutköy Bld. Spor, Vefaspor, Edirnespor, Bağcılar İstoç, 1877 Alemdağ, Altınova Bld. Spor, Sultangazispor formalarını giyip Bölgesel Amatör Lig ve Türkiye Kupası kariyerinde 118 maçta 3 gol kaydetmişti.

Editör: Tutku İç