YERELGÜÇ/BURCU TUNÇ

Çatı tadilat, yenileme, elektrik montaj, her türlü tadilat tamirat, bahçe bakım, anahtar teslim ev, dekorasyon, yüzme havuzu, alçı &boya, park bahçe peyzaj işleri üzerine hizmet verecek olan Rüyam Yapı Dekorasyon’ın açılışına Ödemiş Belediye Başkanı Mustafa Turan, işletme sahibi Cüneyt İcin ve ailesi ile davetliler katıldı.

Kurdeleyi İcin ailesi ile birlikte kesen Başkan Turan burada yaptığı konuşmada “Açılışa gelen ve katılım gösteren herkese çok teşekkürler. Cüneyt kardeşimiz bu ekonomik sıkıntılar da bir cesaret gösterip işletme açıyor.  Hem kendisine, hem müşterilerine, hem ilçemize hayırlı uğurlu olsun. Bol kazançlar diliyorum" dedi.

Bakanlıktan emlakçılar için yeni karar! Bakanlıktan emlakçılar için yeni karar!

İşletme sahibi Cüneyt İcin ise “Ödemiş'te dekorasyon sektöründe 4 yıldır faaliyet gösteriyoruz. Bu tecrübemizi yeni şubemizde de Ödemişlilere sunmak istiyoruz. Müşterilerimize, evlerinin ve işyerlerinin her köşesini hayal ettikleri gibi dekore etmeleri için yardımcı olmak istiyoruz. Bu nedenle müşterilerimizin rüyalarını gerçekleştirmek adına ismimizi Rüyam Yapı Dekorasyon olarak seçtik" dedi.

Editör: Gülçin Kargaoğlu