ÖDEMİŞ KENT KONSEYİ BAŞKANI MAHMUTÇAOĞLU OLDU ÖDEMİŞ KENT KONSEYİ BAŞKANI MAHMUTÇAOĞLU OLDU

YEREL GÜÇ/ BURCU TUNÇ
“Bahane bulmak için değil çözmek için varız“ diyerek Demokrat Parti’den Ödemiş Belediye Başkanlığı için yola çıkan Dilek Acar Güleç ekibiyle birlikte Ödemiş’in her mahallesini tek tek ziyaret ederek mahalle sakinleriyle bir araya gelmeye ve dertlerini dinlemeye devam ediyor.


Bugüne kadar 74 kırsal mahalle, 9 belde, merkez mahalleler, pazar yerleri ve esnafları ziyaret eden Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç 2. tur ziyaretlerine hazırlanıyor.  


İhtiyaçları yakından ve yerinde dinlediğini ve sorunları tek tek not aldıklarını dile getiren Güleç “Ödemiş 9 belde, 74 köy, 16 merkez mahalleden oluşan kocaman bir aile. Her yeri gezerek eksikleri tek tek tespit edip mahalle halkıyla bir araya geldim. Mahalle sakinlerinden büyük bir ilgi gördüm. Özellikle kadınlar ve gençler şahsıma desteklerini bizzat belirtiyorlar. Hatta ziyaret ettiğim yerlerden tekrar tekrar çağırıyorlar. O kadar basit, çözülmesi hiçte zor olmayan sorunlar var ki benim vatandaşım kentten kırsala ilgisiz bırakıldı.  Her birini göreve geldiğimizde en kısa sürede çözüme kavuşturacağıma söz veriyorum.   Ödemiş'i daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek için, birlikte çalışacağız. Ziyaretlerime devam ediyoruz” dedi.

Editör: Tutku İç