YERELGÜÇ/AYDIN UYSAL

Ödemiş Ayakkabıcılar Odası Başkan’ı Mustafa Köksoy, Ödemiş Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan’ı Tahir Silay, Ödemiş SGK Müdürü Sayın Recai Sani Balcıoğlu, Torbalı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan’ı Abdulvahap OLGUN, Meclis Başkanı Erkan AKSOY ve Torbalı Ticaret Odası Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ödemiş Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Surav’a ve Meclis Başkanı Arif Basmacı’ ya tebrik ziyaretinde bulundu.

Torbalı Ticaret Odası Başkanı Olgun, “İki Odanın Meclis Üyelerinin bir araya gelip tanışarak, Ödemiş-Torbalı arasında ticareti güçlendirmek için neler yapılabileceği yönünde istişarelerde ve iki şehir arasında network ağları oluşturularak gerçekleştirilebilecek ticari faaliyetler hakkında fikir alışverişlerinde bulunuldu” dedi.

Ödemiş Ticaret Odası Başkanı İbrahim Surav, "Kurumlarımız arasında gerçekleştirdiğimiz karşılıklı ziyaretler, gücümüzü birlikteliğimizden aldığımız üyelerimiz için iş geliştirme ve yeni pazarlara açılabilme adına faydalı olacağı inancındayım. Üyelerimiz arasında yapılacak olan ticarete ve ortak çalışmalara her zaman destekçiyiz. Bu vesileyle ziyaretimize gelerek bizleri mutlu eden başta Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Abdul Vahap Olgun olmak üzere tüm Torbalı Ticaret Odası Meclis ve Yönetim Kurulu üyelerine, Ödemiş Ayakkabıcılar Odası Başkan’ı Mustafa Köksoy’a, Ödemiş Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan’ı Tahir Silay’a, Ödemiş SGK Müdürü Sayın Recai Sani Balcıoğlu’na teşekkür ederim" dedi.