YERELGÜÇ/DİLEK AYVALI

İmzalanan protokol gereği Ödemiş Ticaret Odası’na kayıtlı üyelerinin çocukları 2023-2024 eğitim ve öğretim döneminde ilgili okul ve kursları tercih ettiklerinde indirim uygulanacak

Protokol kapsamında Uğur Okulları Tire Kampüsü tüm kademelerinde (Okul öncesi, İlkokul, Ortaokul) geçerli olmak üzere Ödemiş Ticaret Odası Üyelerinin çocuklarına güncel kayıt ücretleri üzerinden yüzde 40 “eğitim indirimi” sağlanacak.

Ödemiş Uğur Kurs Ödemiş Şubesi’ne kayıt yapılacak yeni kayıtlar için de Ödemiş Ticaret Odası Üyelerinin çocuklarına güncel kayıt ücretleri üzerinden yüzde 25 “eğitim indirimi” sağlanacak.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Surav, "Üyelerine her anlamda destek olmak gayretiyle hizmetini sürdüren Ödemiş Ticaret Odası, eğitim alanında da yaptığı anlaşma ve protokollerle, üyelerine destek olmaya devam ediyor. Bu kapsamda, Özel Uğur Okulları Tire Kampüsü Kampüs Müdürü Emel OKAT ile imzaladığımız protokolde, 2023 -2024 Eğitim ve Öğretim yılında uygulanacak olan ve üyelerimizin çocuklarının faydalanabileceği indirim anlaşmalarını gerçekleştirdik. İndirim protokolleri ile Odamız üyelerinin ayrıcalıklı ve özel hizmetlerden yararlanabilmeleri için çalışmalarımız devam etmektedir. Tüm üyelerimize hayırlı olmasını temenni ederiz." dedi.

Editör: Gülçin Kargaoğlu