Milliyetçi Hareket Partisi İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu ve İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayları Tire’ye geldi.

Milliyetçi Hareket Partisi Tire İlçe Binası önünde bir araya gelen Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu ve milletvekili adayları Yerel Güç’e konuştu.

Osmanağaoğlu, “Bugün 14 tane milletvekili adayı arkadaşımla birlikte sadece salı pazarını değil Tire’deki STK’ları ziyaret edeceğiz. Öncelikle randevu aldığımız yerleri ziyaret edeceğiz. Burada daha önce bir köy çalışması yapmıştık. Köylerimize gittik. Hatta ufak tefek eksiklikler için anında müdahale ederek sorunların çözümü için elimizden gelen katkıyı ortaya koyduk. Bugün yolda gelirken onların haberini alınca da son derece mutlu olduk. Tire’den tarihi bir oy alacağımızı düşünüyorum. Bu nedenle Tire’deki çalışmalarımızı daha yoğun ve daha aktif bir şekilde organize ediyoruz. Hatta Küçükmenderes havzasından tarihi bir oy alacağımıza da inanıyorum. MHP İzmir’de çok ciddi bir oy alacak buna inanıyorum. Bütün arkadaşlarım da aynı inançtalar. Hepimiz gece gündüz demeden sahada olacağız. Sonuna kadar, netice alana kadar çalışacağız. Bizim davamız Tire’ye, Küçük Menderes havzasına daha nasıl hizmet edebiliriz onun davası. Allah utandırmasın” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Tire İlçe Başkanı Arif Demirkan, “Genel başkan yardımcımız ve İzmir milletvekilimiz Sayın Tamer Osmanağaoğlu’na Tiremize verdiği önem ve değer için çok teşekkürür ediyorum. Bayramda vekilimizle birçok köyümüzü gezip onların dertlerine ortak olduk. Vekilimiz sorunlara anında çözüm buldu. Bir kez daha sizlerin huzurunda kendisine teşekkürür ediyorum. Tire’yi ve Tirelileri çok seviyoruz. 14 Mayıs günü bizim bu sandıklardan en iyi şekilde oy alıp çıkacağımıza inanıyorum. Tüm milletvekili adaylarımıza Tire’ye geldikleri ve vatandaşımızın dertlerini dinledikleri için teşekkürür ediyorum” dedi.

Ülkü Ocakları Tire İlçe Başkanı Yiğit Çetinkal ise “Sayın vekilim, ilçe başkanım ve milletvekili adaylarımızla birlikte bugün tüm Tire halkı için burada toplanmış bulunmaktayız. Tire’de Milliyetçi Hareket Partisi olarak gümbür gümbür geliyoruz” dedi.

Milletvekili adayı Erhan Elibol, Tire’de bir veteriner hekim olarak MHP’nin bölgemizden beni de aday göstermesinin hem bölgemiz hem Tiremiz için büyük bir mutluluk olduğunu görüyorum. Bölgemizin sorunlarına hakimiz. Yaptığımız iş gereği tarım ve hayvancılık konusuna hakimiz. Hep birlikte birinci sıra adayı gibi çalışarak elimizden geldiğince hem partimizin, hem ilçemizin, hem ilimizin, hem ülkemizin sorunlarının çözümü için hep birlikde sahada olacağız” dedi.

Milletvekili adayı Yiğit Fikri Atalı ise, “Ben de Milliyetçi Hareket Partisi’nin adayıyım. Ben psikoloğum. İnşallah sahada, pazarımıda sıkmadık el, değmedik gönül bırakmayacağız” dedi.

Milletvekili adayı Ayşegül Ekşi ise ‘Tireliyim, Ödemişliyim, Küçükmenderes havzasının kızıyım. Tirelilere, Ödemişlilere, Küçükmenderes havzasına MHP bizi ön sıralara koyduğu için, bize fırsat verdiği için teşekkürür ediyorum. Küçükmenderes havzasının da bizi destekleyeceğine ve buradan tarihi bir oy alacağımıza inanıyorum. Herkese çok teşekkürür ediyorum” dedi.

Milletvekili adayı İhsan Gürkan Taşkın ise, “Tire İzmirimizin en değerli ilçelerinden bir tanesidir. Önümüzde seçim olduğunu herkes biliyor. Bu seçim tarihi bütün Türk milleti için kader ve karar anıdır. Bu tarihte bizim adayımız belli ve kararımız net diyerek adayımız Recep Tayyip Erdoğan diyoruz. Parlamento seçiminde de MHP’ye, 3 hilale bütün Tireli vatandaşlarımızın desteklerini bekliyoruz” dedi.

Editör: Gülçin Kargaoğlu