İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Oktay Vural Tire’de iftar yemeğine katıldı.
Tire Nazım Çulcu Parkında düzenlenen iftar yemeğine katılan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Oktay Vural konuşmasında şunları kaydetti, “Tire’ye ne zaman gelsem buradan giderken güç alarak gidiyorum. Sizlerle defalarca bir araya geldik. Tire bu milletin milli ve manevi değerleriyle, cumhuriyetiyle, bayrağıyla, Atatürk’ü ile hep var olmuş insanların yaşadığı bir yöremiz. Dolayısıyla bugün Tire’de bu iftar sofrası aynı zamanda bizim bu değerleri idrak soframız. Daha önceki seçimlerde sevgili Atakan Bey’i biz aday gösterdik ve siz Atakan Bey’e sahip çıktınız. Siz Tirelilere yürekten teşekkür ediyorum. Ama görüyorum ki Tire’de Atakan Bey aynı zamanda bu emanete de sahip çıkmış. Bütün Tire’yi kucaklamış. Nerede, kim olursa olsun hizmetini götürmüş. Dolayısıyla Atakan Bey’e de canı gönülden teşekkür ediyorum. Hizmette ayrım yapmadan herkese aynı hizmeti götüren sevgili Atakan Bey yeni bir heyecanla bir 5 yıl daha sizlerden icazet bekliyor. Tire’nin içinden çıkmış, Tirelilere hizmet etmiş ve aslında Tire partisinin adayı olan belediye başkanımız. Burada parti falan yok. Tire’ye hizmet kim ediyorsa, daha iyi hizmet kim edecekse o gelecektir. Ben inanıyorum ki Tireliler Tire’ye hizmet eden sevgili Atakan kardeşime desteğini devam ettirecektir. Biz Tire’yi Atakan Bey’e emanet ettik, Atakan Bey Tire’nin emanetine sahip çıktı. Ben kendisi ile gurur duyuyorum ve teşekkür ediyorum.”

Atakan Duran, Tire'nin geleceğine yönelik kapsamlı projelerini tanıttı. Otobüs biletinden, eğitim desteğine, gençlik kampüsünden, yaşlı bakım evine kadar geniş bir yelpazede hizmet hedefi ortaya koydu. Projelerin arasında otopark, spor salonu, kreş, kütüphane gibi sosyal ve kültürel alanları da kapsayan bir dizi iyileştirme bulunuyor.

Duran, projelerini tanıtırken, Tire'nin geleceği için heyecanlı olduğunu ve halkın desteğini alarak bu projeleri gerçekleştireceklerini ifade etti. Atakan Duran'ın bu iddialı projeleriyle, Tire'nin önümüzdeki dönemde daha modern ve yaşanabilir bir şehir olması hedefleniyor.
 

Editör: Tutku İç