İlk Belediye Başkan Adayını Ödemiş'te Açıklayacak!

DEMOKRAT PARTİ, ÖDEMİŞ'TE GÖVDE GÖSTERİSİNE HAZIR! 
Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanı Kahraman Murat Ateş, partilerinin ilçe kongresi programını açıkladı. Genel Başkan Gültekin Uysal'ın da katılacağı programda Gazeteci Dilek Acar Güleç'in belediye başkan adaylığı resmen duyurulacak.


“BİZE VERECEĞİNİZ DESTEK, ÖDEMİŞİN AYDINLIK GELECEĞİNE SAHİP ÇIKMAK OLACAKTIR.”
Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanı Kahraman Murat Ateş, “Demokrat Parti Genel Başkanımız Sayın Gültekin Uysal, Milletvekillerimiz Sayın Haydar Altıntaş,  Sayın Salih Uzun,  Sayın Cemal Enginyurt, genel başkan yardımcılarımız,  il başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimizin katılımlarıyla gerçekleştireceğimiz Demokrat Parti Ödemiş İlçe Kongremiz ve Ödemiş Belediye Başkan Adayı açıklamamıza Tüm Halkımız davetlidir. Bu seçimde 1946'da Demokrat Parti’nin doğuşunda olduğu gibi aynı heyecan ile iddialıyız. Daha yaşanır, gelişmiş Ödemiş’i birlikte kuracağız. Genel merkezimiz, Demokrat Partinin ilk adayını Ödemiş'te açıklayacak. Belediyeyi alacağız, Ödemiş’i kaderine terk edilen bir ilçe olmaktan çıkaracağız. Bütün hemşehrilerimizi kongremize ve aday açıklamamıza bekliyoruz. Bize vereceğiniz destek, Ödemiş’in aydınlık geleceğine sahip çıkmak olacaktır. Bu güne kadar hangi partiye oy vermiş olursanız olun. Biz bu ülkenin birleştirici gücü olmayı, ortak akıl ile birlikte yönetmeyi amaç edindik" dedi.


“KİMSEYİ ÖTEKİLEŞTİRMEDEN GELECEĞİN MODERN VE GELİŞMİŞ ÖDEMİŞİNİ BİRLİKTE KURACAĞIZ”
27 yıllık Gazetecilik meslek hayatında halkın sesi olan, halkın sorunları ile ilgili çözüm önerileri sunan, bıkmadan usanmadan çalışmaların takipçisi olan içimizden biri, Ödemiş sevdalısı, Ödemiş Belediye Başkan Adayı Yerelgüç Gazetesi Sahibi, Gazeteci Dilek Acar Güleç, “Ödemiş sevdalısı hemşehrilerimiz ile kimseyi ötekileştirmeden geleceğin modern ve gelişmiş Ödemişini birlikte kuracağız. Doğru projeler ile hayalimizdeki Ödemiş’i birlikte inşa edeceğiz. Ödemiş’i gerçekten seven tüm hemşehrilerimizi büyük ve gelişmiş Ödemiş davamızda yanımızda görmek istiyoruz. Makama değil, hizmete talibiz. Ödemiş'in kaderini değiştirmek adına çıkmış olduğumuz bu yolda ülkesini, milletini, devletini, Ödemiş’i seven herkesi yanımızda görmek istiyorum” dedi.

PROGRAM
•10.30’da Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanlığı Açılışı ( Ödemiş Emniyet Müdürlüğü Karşısı )
•11.00’de Ödemiş Süsbir Fuar açılışı   Yer: Ödemiş Fuar Alanı
•13.00’te Demokrat Parti Ödemiş  İlçe Kongresi /  Ödemiş Belediye Başkan Adayı Tanıtımı
Yer: Ödemiş Nikah Düğün Salonu (Kültürpark karşısı)

Editör: Tutku İç