HABER/ BURCU TUNÇ
KAMERA/ BUSE BAĞCI

Otomobil elektrikli bisiklete çarptı 2 çocuk ölüm-kalım savaşında! Otomobil elektrikli bisiklete çarptı 2 çocuk ölüm-kalım savaşında!

İşletme sahipleri Sedat ve Jale Çelik açılış öncesi Yerel Güç’e konuşarak şunları söyledi, “Banyo setlerinden, çerez tabaklarına, vazolara kadar geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Ürünlerimiz tamamen doğal mermer yapımıdır. Suni herhangi bir ürün yok. Trendyoldan ve kendi insatgram hesabımızdan Türkiye'nin her yerinden sipariş alıyoruz.Mağazamız Ödemiş ve çevre ilçeler için bir ilk. Konseptimiz farklı ve zevkli. Herkesi mağazamıza bekleriz.”

Açılış törenine davetliler, Çelik ailesinin yakınları ve doğal taş severler katıldı.

Doğal Taş Dünyası’nda; doğal taş tepsi, vazo, sunumluk, banyo seti, havluluklar, şelale, sehpa, masa, orta sehpa, aplik, şamdan, likör takımı, havan, kahve fincan takımı, mumluk, çerez tabakları, peçetelik, küllük, granit evye çeşitleri, mutfak armatürleri, mermer obje, kesme tahtası, tuz lambası, dıresuar, hamam kurnası, hamam tası,süt taşırmayan yumurta, şaraplık, kahvaltı tabakları gibi birbirinden şık ve kaliteli ürünleri bulabilirsiniz.
 

Editör: Tutku İç