YEREL GÜÇ /BURCU TUNÇ

Ödemiş'te yeni bir lezzet durağı açıldı, Buanna Mantı Makarna Kafe. 

Ev yapımı makarna çeşitleri ile öne çıkan Buanna Mantı Makarna Kafe, şimdiden Ödemişlilerin gözdesi olmaya başladı.

Buanna Mantı Makarna Kafe'nin menüsünde ev yapımı mantı, makarna, Kayseri yağlaması, meze çeşitleri, limonata gibi ev yapımı lezzetler yer alıyor. Makarnanın her çeşidini ve mantıyı farklı soslarla deneyebileceğiniz Buanna Mantı, Makarna Kafe'de her damak tadına uygun bir lezzet bulmak mümkün.

Buanna Mantı Makarna Kafe'nin en çok tercih edilen lezzetleri arasında mantı, Kayseri yağlaması, Bolognese soslu makarna, Fettuccine soslu makarna, Napoliten soslu makarna, kremalı makarna yer alıyor. Menüye yeni eklenen antrikotlu makarna ise et ve makarnayı bir arada sevenleri bekliyor.

Ailenizle ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz Buanna Mantı Makarna Kafe, sadece evde yemek yapmak istemeyenler için değil, lezzetli bir öğle yemeği veya akşam yemeği yemekler için de ideal bir mekan. 

Anafartalar Mahallesi Şehit Süleyman Özdemir Caddesi No:19/ A Salı Pazarı Hamdibey Camii karşısında bulunan Buanna Mantı Makarna Kafe 0507 557 54 17 numaralı telefon üzerinden ev ve işyerlerine sipariş alıyor. Şu an Yemek Sepeti üzerinden de sipariş alan kafe ilerleyen günlerde diğer yemek platformları üzerinden de hizmet verecek.

İzmir’in Robin Hood’u İngiliz Gazetesi’nde! Çakırcalı Mehmet Efe… İzmir’in Robin Hood’u İngiliz Gazetesi’nde! Çakırcalı Mehmet Efe…

Editör: Tutku İç