YERELGÜÇ/ SÜLEYMAN GÜLEROĞLU

Ödemiş Belediyesi önünde gerçekleşen pilav hayrına Ödemiş Belediye Başkan yardımcısı Özay Kaptan ve Belediye personelinin yanı sıra Belediye-İş sendikası baştemsilcisi Adnan Gezertekin, Belediye İş Sendikası İzmir 4 Nolu Şube Başkanı Ayhan Doğan katıldılar.

Belediye İş Sendikası İzmir 4 Nolu Şube Başkanı Ayhan Doğan, “Ödemiş Belediyesinde çalışan işçi emekçi kardeşlerimizin bugün yapmış oldukları Pilav hayrı Allah Kabul etsin. Öncelikle birlik ve beraberliğimizi gösterdiğimiz bir ortam burada başta baş temsilcilerim var. Adnan Gezertekin onun nezdinde tüm diğer temsilcilere ben teşekkür ediyorum. Bu birlik ve beraberliği bizlerle paylaştıkları için önemli olan burada hayır ortamında bundan yaklaşık 6-7 ay önce kazada bir arkadaşımızı kaybetmiştik. Ödemiş Belediyesinde çalışan tüm arkadaşlarımızın kazasız belasız günler geçirmesi dileğiyle böyle bir organizasyon düzenledi. Baş temsilcimiz ben, şubem adına teşekkür ediyorum. Diğer günlerde de yine birlik beraberlik içinde olacağız” dedi.

Ödemiş Belediyesi İş Sendikası baş temsilcisi Adnan Gezertekin, “  Düzenlemiş olduğumuz hayrımızı bütün çalışan emekçi ve işçi arkadaşlarım hep birlikte hep beraber güzel bir organizasyon yaptık. Bunu ileriki günlerde yine birlik ve beraberlik içerisinde hep beraber güzel şeylere adım atacağız. Ve daha iyi şeyler başaracağımızı buradan göstermek istedik.  Böyle bir ortam yaratmak istedik. Hayrımızın ilerideki zamanlarda daha da güzel olacağına eminim herkese teşekkür ediyorum” dedi.