YERELGÜÇ/BURCU TUNÇ

Bayramlaşma programına Ödemiş Kaymakamı Fatih Aksoy, Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Kurum Amirleri, Siyasi Parti Temsilcileri, Muhtarlar, Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri, Oda Başkanları, gaziler ve vatandaşlar katıldılar.

ÖDEMİŞTE ORMANLIK ALAN VE MEYVE BAHÇELERİ MADEN SAHASI OLACAK ÖDEMİŞTE ORMANLIK ALAN VE MEYVE BAHÇELERİ MADEN SAHASI OLACAK

BAYRAMINIZI GÖNÜLDEN TEBRİK EDİYORUM

Ödemiş Kaymakamı Fatih Aksoy burada yaptığı konuşmada, “Bayramlaşmamıza katılım sağladığınız için çok teşekkür ederiz. Maalesef elim bir deprem felaketi geçirdik. Milletimizin başı sağ olsun. Yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Bu süreçte Ödemiş elinden geleni yaptı. Bin 500’e yakın misafir ağırlamıştık. Şu dönemde 950 civarında misafirimiz var. Bu yardımlaşma, dayanışma duygusunu en üste çıkaran Ödemiş halkına çok teşekkür ediyorum. Hepinizin bayramını gönülden tebrik ediyorum. Hep birlikte birlik içinde nice bayramlara ulaşmak dileğiyle, şehitlerimize rahmet diliyor, gazilerimizin de bayramlarını tek tek kutluyorum” dedi.

NİCE BAYRAMLARI GÜZELLİKLERLE YAŞAMAK DİLEĞİYLE

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş ise, “Sayın kaymakamımızın dileklerine katılıyorum. Türk milletinin asıl karakterini görebildiğimiz zor günlerden geçtik. Kötü günlerde nasıl birlik olabildiğimizi, dayanışmayı nasıl başardığımızı görmüş olduk. Depremzede vatandaşlarımızın acılarını paylaşmak, yaralarını hafifletmek için hepimiz tüm kurumlar olarak çalıştık. O günlerde bizlerle beraber olan herkese çok teşekkürler. Şehitlerimizin bıraktığı bu ülkede böyle bir birlik ve dayanışma örneği görebiliyorsak onlara şükran ve minnet borçluyuz. Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Nice bayramları bu güzelliklerle yaşamak dileğiyle. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı da kutluyorum. Başta kaymakam bey olmak üzere herkesin bayramını tebrik ediyorum” dedi.