“ÖDEMİŞ KENT KONSEYİ HESAPLAŞMALARIN HEDEFİ OLDU” “KENT KONSEYİ BUNDAN SONRA KİME HİZMET EDECEK?” “ÖDEMİŞ KENT KONSEYİ HESAPLAŞMALARIN HEDEFİ OLDU” “KENT KONSEYİ BUNDAN SONRA KİME HİZMET EDECEK?”

Ödemiş Adliyesi’nde bulunan İl Seçim Kurulu’na giden Ödemiş Belediye Başkanı Mustafa Turan’ı İlçe Seçim Kurulu ve Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Ali Sami Çetin karşıladı. Ödemiş Belediye Başkanı Mustafa Turan’a Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Bülent Eker ve Meclis Üyeleri eşlik etti.


Ödemiş İlçe Seçim Kurulu ve Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Ali Sami Çetin Ödemiş’in yeni Belediye Başkanı Mustafa Turan ve Belediye Meclis Üyeleri’ne mazbatalarını teslim etti. Belediye Meclis Üyeleri’nin isimleri ise şu şekilde;  Günay Önder, Mustafa Çaylıoğlu, Cesur Erdoğan, Muhittin Cumhur Şener, Ufuk Aykol, Metin Kıral, Zihni Duran, Gülin Varış Özlü, Süleyman Gökhan Kara, Volkan Özcan, Neylan Balkan, Evrim Örsel, Sadeddin Mahmutçaoğlu, Mehmet Okumuş, Selçuk Göksel, Faruk Taşkoyan, Nevbahar Cengiz, Çağlar Boyacı

Yarın saat 09.30'da Cumhuriyet Halk Partisi parti binasında buluşacak olan Ödemiş Belediye Başkanı Mustafa Turan Atatürk Anıtı'na çelenk sunacak. Daha sonra Ödemiş Belediyesinde devir teslim töreni yapılacak.
 

Editör: Tutku İç