YERELGÜÇ/SÜLEYMAN GÜLEROĞLU

Sünnet düğünü töreni öncesi sünnet çocukları Ödemiş’in cadde ve sokaklarını konvoy halinde gezdi.

Daha sonra Kültür Garden Düğün Salonu’na gelindi. Kuran-ı Kerim tilaveti ve ardından yemek merasimine geçildi.

Gecede Ödemişli sanatçı Hakan Uysal sahne aldı ve ardından sünnet çocukları ve aileleri Grup Alaturka’nın seslendirdiği birbirinden güzel şarkılar ile eğlendi.

Ödemiş Muhtarlar Derneği Başkanı Nihat Savuran şölen ile ilgili şunları kaydetti, “Bugün çok güzel bir şey yaptığımıza inanıyorum. Başta bu işin öncülüğünü yapan Kültür Garden Hayrettin kardeşimize teşekkür ederim. Ödemiş Muhtarlar Derneği olarak bu işin organizasyonunu biz yaptık.  29 çocuğumuzu eğlendirdik. Takı merasimini yaptık. Çok güzel bir sünnet düğünü oldu. 6 Ekim’de de çocuklarımızın cerrahi olarak aslı olan sünnetlerini yapacağız bugün çok güzel bir gece oldu. Muhteşem bir şey oldu herkese çok teşekkür ediyorum. Katkısı olan buraya katılan ailelere çocuklara Ödemiş protokolümüze teşekkür ediyorum. İyi ki varlar böyle güzel bir şey yaptık” dedi.

Sünnet şölenine katkı koyan Kültür Garden Düğün Salonu İşletmecisi Hayrettin Yatağan yaptığı açıklamada şöyle konuştu, “Kültür Garden olarak toplu Sünnette emeği geçen Ödemiş muhtarlar Derneği Başkanıma, Şoförler Odası Başkanıma hepsine teşekkür ediyorum. Böyle güzel organizasyonlar etkinlikler yapılaması güzel bir şey böyle organizasyonlar daha da yapılabilir” dedi.