9 MAÇ ÜST ÜSTE GALİBİYET

2023-2024 sezonuna yepyeni bir yönetim ve anlayışla merhaba diyen Ödemisşpor, hedeflerine adım adım ilerliyor. Güventaş Hazır Beton İzmir Süper Amatör Lig 3. Grup’ta oynadığı 20 maçta 18 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet alarak yoluna liderlik koltuğunda devam eden Ödemişspor, hafta içinde oynanan erteleme maçlarında alınan sonuçların ardından bitime 4 maç kala play-off hattındaki yerini garantiledi. İlk iki sırayı alan ekiplerin Bölgesel Amatör Lig’e yükselme play-off grubuna kalacağı ligde son 4 haftaya üçüncü sıradaki rakibinin 13 puan önünde giren Ödemişspor, Bölgesel Amatör Lig hesapları yapmaya başladı.

AK Partili Şen,  İZSU arıtma tesisi yapmadığı için sorun devam ediyor AK Partili Şen,  İZSU arıtma tesisi yapmadığı için sorun devam ediyor

İZMİR’DE EN ÇOK GOL ATAN İKİNCİ TAKIM

Ligin dördüncü maçından itibaren göreve başlayan Teknik direktör Algun Erdem yönetiminde çıktığı 17 maçta bileği bükülmeyen ve 16 galibiyet alan Kırmız-Lacivertli ekip, kaydettiği 79 golle İzmir Süper Amatör Lig’deki dört grupta en çok gol atan ikinci takımı oldu.
Kırmızı-Lacivertli kulüple özdeşleşen Saraçoğlu Stadı’nın uzun süredir oldukça yıpranmış durumda olan 15 yıllık sentetik çim sahasının elverişsizliği sebebiyle maçlarını Zafer Mahallesi’ndeki Ödemiş GSM yeni futbol sahasında oynamaya başlayan Ödemişspor, alışık olduğu seyirci baskısı ve atmosferden yoksun olduğu halde rakiplerine şans tanımadı.
Bir yandan mali disiplin anlayışıyla da ilerleyen kulüpte sporcu ve teknik ekibin alacakları zamanında ve eksiksiz ödenirken Ormancı Ertuğrul Özdemir Tesisleri’nde sağlanan huzurlu ortamla Ödemişspor sadece Bölgesel Amatör Lig hedefine odaklanıp kolej takımı havasına büründü.

DESTEK GEREKİYOR

Play-off sürecine de bu etkiyi taşımayı hedefleyen Ödemişspor, teknik heyetin raporu doğrultusunda takviye çalışmalarına başladı. Galibiyetleriyle Ödemişlilerin sevinç kaynağı ve ortak paydası olan Kırmızı-Lacivertli kulübün daha büyük başarılar için Ödemişlilerin manevi ve maddi desteğini bekliyor. Ödemişspor’un 2018-2019 sezonunda veda ettiği Bölgesel Amatör Lig’e yükselmesi için 3. Grup’un ardından katılacağı ve çift devreli lig usulüne göre 8 maç oynayacağı play-off grubunu lider tamamlaması gerekiyor.
 

Editör: Tutku İç