HABER/BURCU TUNÇ
KAMERA/SILA AVŞAROĞLU

 “Ödemiş artık AK Parti ve CHP ikileminden kurtulmalı ve yeni bir solukla yoluna devam etmelidir” diyen Karabulut “Ödemiş benim memleketim. Uzun yıllar boyunca Anavatan Partisinde siyaset hayatımı sürdürdüm. 5 yıl gençlik kolları başkanlığı, 6 ilçe başkanlığı ,3 yıl il başkanlığı vekilliği, 3 ay il başkanlığı ve 9 ay genel başkan yardımcılığı yaptım. 2019 yılında eski Anavatan Partisi milletvekilleri ve bakanlarımızla birlikte bir oluşum içine girdik. Ve Milli Türkiyem Hareketi Partisini kurduk. Şu an Milli Türkiyem Hareketi Partisi’nin Genel Başkanı olarak siyasi hayatıma devam etmekteyim. 

ÖDEMİŞLİLER DİLEK ACAR GÜLEÇ’E ŞANS VERMELİ  

DP’Lİ DİLEK ACAR GÜLEÇ’TEN 15 TEMMUZ SORUSU: “NEDEN SİYASETÇİLERE OPERASYON YAPILMIYOR!” DP’Lİ DİLEK ACAR GÜLEÇ’TEN 15 TEMMUZ SORUSU: “NEDEN SİYASETÇİLERE OPERASYON YAPILMIYOR!”

Ödemiş adına artık AK Parti ve CHP arasında sıkıştırılmış bir yönetimden vazgeçilmesi gerektiğini düşünenlerden biriyim. Biz bu açıdan Milli Türkiyem Hareket Partisi olarak Ödemiş’te Demokrat Partiden belediye başkan adayı olan Dilek Acar Güleç’in yanındayız. Artık Ödemiş’e bir kadın eli deymesi gerektiğini düşünüyorum. Ödemiş halkı en azından bir kez de olsa ,ödünç de olsa oylarını Dilek Acar Güleç’e vermelidir. CHP’de oluşan değişimle İzmir için belirlenen Büyükşehir belediye başkan adayı ile İzmir CHP’nin elinden gidecektir. Özgür bey güven vermiyor. Bu seçimde CHP’nin Bergama Belediye Başkan adayı hariç hiçbir adayını desteklemeyeceğim.
Ak Parti’de arkadaşım dostum Ali Hadim başkan adayı oldu. Kendisine başarılar dilerim. Ama gönlüm Dilek hanımdan yana. Mevcut belediye başkanına gelirsek köhneleşmiş bir belediyecilikten ziyade ahbap çavuş ilişkileri ile yönetilmesine karşıyım ki kendisine bir siyasi parti genel başkan olarak en çok muhalefeti ben yaptım. Liyakat dediğimiz şey ahbap çavuş ilişkisiyle olmaz. Mehmet Eriş’le hiçbir şahsi sorunum yoktur. Mehmet Eriş’in birinci döneminde ben siyasi parti ilçe başkanıydım ve çalıştığını çok iyi biliyorum. Ancak bu dönem için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Satılmayan yer kalmadı. Tek çivi  çakılmadı. Bu aşamada artık Mehmet Eriş’in gitmesine inananlardan biriyim. Şu anki AKP ve CHP belediye başkan adaylarından Ödemiş halkı memnun değil bunu da gözlemliyorum. Ödemiş halkından Dilek Acar Güleç’e şans vermesini diliyorum“ dedi.
 

Editör: Tutku İç