HABER/BURCU TUNÇ
KAMERA/ SILA AVŞAROĞLU

Açılışa Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, İYİ Parti Ödemiş İlçe Başkanı Salih Üzdürmez, İYİ Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Güven Kılıç, Ödemiş Sarraflar Odası Başkanı Şerif Naz, Doğan ailesi ve yakınları ile davetliler katıldı.
 
Açılış öncesi dualar okundu, lokma döküldü ve ikramlar yapıldı.

Burada bir konuşma yapan Başkan Eriş “Açılan her iş yeri bizi mutlu ediyor. Pandemi döneminde zor günlerde maalesef pek çok iş yeri kapandı. Şimdi yeniden işyerleri açıldıkça mutlu oluyoruz. Böyle şifa dağıtan kuruluşlar açıldıkça daha bir mutlu oluyoruz. Eczane Ege’nin bereketli olmasını ve insanlara şifa dağıtmasını diliyorum“ dedi.

MAARİF MODELİNE ÇYDD’ÖDEMİŞ ŞUBESİNDEN RET! MAARİF MODELİNE ÇYDD’ÖDEMİŞ ŞUBESİNDEN RET!

Eczacı Meral F.Doğan, “Ege üniversitesi eczacılık fakültesi mezunuyum. Daha önce kamuda görev yapmaktaydım. Şimdi ise halkımıza en  doğru ve sağlıklı hizmeti sunmak üzere eczanemi açtım. Eczanemizin yeri yeni hastaneye çok yakın. Bizi kolaylıkla bulabilirler. Ödemişlileri bir kahvemizi içmeye bekleriz“ dedi.
Zafer Mahallesi Şehit Osman Ergür Sokak No:6-8/A Ödemiş adresinde hizmet verecek olan Ege Eczanesi Ödemişlilere şifa dağıtacak.
 

Editör: Tutku İç