YERELGÜÇ/AYDIN UYSAL

Torbalı Sosyal Güvenlik Merkezinde, Merkezi Müdür Yardımcısı Gökhan Bayraktar, Ödemiş Sosyal Güvenlik Merkezi Müdür vekili olarak atandı.

BAYRAKTAR, “ŞU AN EN BÜYÜK YOĞUNLUĞUMUZ EYT VE YAPILANDIRMA”

Bayraktar yaptığı açıklamada,

“11 Nisan 2023 tarihinde Başkanlık oluruyla Sosyal Güvenlik Merkez Müdür Vekili olarak Ödemiş’e atandım. 11 Nisan’da göreve başladım. İlk kuruma girişim 2005 yılıdır. SGK Bölge Müdürlüğü o günden bu yana kurumun değişik birimlerinde memur, şef müdür yardımcısı olarak görev yaptım. Şuan burada merkez müdür vekili olarak görev yapıyorum.

Ödemiş’te merkezin yoğunluğu hakkında ise şunu söylemek isterim. Şu an en büyük yoğunluğumuz EYT ve yapılandırma Personel olarak şu an 12 tane memurumuz var. 3 tane şefimiz var, 2 güvenlik, 2 temizlik görevimiz var. Personel olarak toplam 20 kişiyiz. Sınırlı sayıda personel olarak işlere yetiştirmeye çalışıyoruz. Hem Kiraz, hem Ödemiş buradaki tüm sigortalılarımızı hizmet vermeye çalışıyoruz.

Biz eksiksizce talepleri alıp ilgiyi birime aktarmaya çalışıyoruz. 4B kapsamındaki taleplerde 4B dosyasının olduğu sosyal güvenlik merkezi birimimiz neresi ise oradan sonuçlandırarak vatandaşlarımızın aylıklarını bağlamaya çalışıyoruz. Talep sırasına göre hakkaniyetli şekilde sırayla karşılamaya çalışıyoruz. Vatandaşlarımızdan ricamız bu taleplerinin sonuçlanması konusunda biraz daha sabırlı olmaları gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Editör: Gülçin Kargaoğlu