ÖDEMİŞ EFE FİZYOTERAPİ VE SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİNDE DOĞRU UYGULAMA METODLARI İLE VÜCUDUNUZUN KENDİNİ İYİLEŞTİRMESİNE VE SAĞLIĞINIZIN DENGELENMESİNE KATKI SAĞLIYORUZ 

Ödemiş’te Zafer mahallesinde açmış olduğu Ödemiş Efe Fizyoterapi ve Sağlıklı Yaşam Merkezinde uzman bir kadro ile hizmet veren fizik tedavi teknikeri Sonel Baskın genel olarak fizyoterapi ve rehabilitasyon hakkında bilgiler verdi. 
Baskın “Fizyoterapi ve Rehabilitasyon kas-iskelet , sinir veya kalp damar sistemlerindeki fiziksel ve fonksiyonel bozuklukların tanı ve tedavisini kapsayan bir uzmanlık dalıdır. Fizyoterapi uygulamasının amacı hastanın ağrılarının azaltılması veya yok edilmesi, fonksiyonel kapasitenin arttırılması,  günlük yaşam aktivitelerinin tekrar kazanılması, organların işlevlerinin sağlıklı hale gelmesi ve kişinin bağımsız bir birey olarak toplumdaki yerini almasıdır. Fizyoterapi; Ortopedik hastalıklar ve yaralanmalar, Nörolojik ve sinir-kas hastalıkları,Akut ve kronik ağrı tedavisi, Romatizmal hastalıklar, Geriatrik(yaşlı) rehabilitasyon ve Spor yaralanmaları gibi birçok alanı kapsar. 

ÖDEMİŞ KENT KONSEYİ BAŞKANI MAHMUTÇAOĞLU OLDU ÖDEMİŞ KENT KONSEYİ BAŞKANI MAHMUTÇAOĞLU OLDU

FİZYOTERAPİST MELTEM KAŞIKCIOĞLU EŞLİĞİNDE 

BİREYSEL REFORMER PİLATES SEANSLARI İÇİN KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR
Baskın ayrıca son yıllarda vücut esnekliğini arttıran,kas güçlendirme ve tonus artışı sağlayan, postürü geliştiren,stres ve anksiyeteyi azaltan,kalp ve akciğer sağlığına katkıda bulunan,denge ve koordinasyonu geliştiren bireysel reformer pilates seansları için kayıtları almaya başladıklarını ifade etti.
Kliniğimizde elektroterapi, manuel terapi yöntemleri ve tedavi edici egzersizler kombine bir şekilde uygulanmaktadır diyen Baskın tanısı konmuş olan danışanlarımızı kişiye özel tedavi yöntemleri, güncel ve etkili fizyoterapi teknikleri, deneyimli ve alanında uzman kadro ile sizleri buluşturmak için heyecanlıyız. Ücretsiz ön görüşme için sizleri kliniğimize bekliyoruz. Sağlıkla kalın“ dedi.

Editör: Tutku İç