YERELGÜÇ/BURCU TUNÇ

Ödemiş Belediye Başkanlığı ve meclis üyeleri adına adaylık belgelerini teslim eden Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç çıkmış oldukları bu kutlu yolun en önemli dönemeçlerinden birinde şunları ifade etti.

SEFER BİZDEN ZAFER ALLAH'TAN!
ÖDEMİŞ'E HİZMET YOLUNDA YENİ BİR ADIM

Sevgili Ödemişliler,
Ödemiş Belediye Başkanlığı ve meclis üyelerimiz adına adaylık belgelerimizi teslim etmenin gururunu yaşıyoruz. "Sefer Bizden Zafer Allah'tan" diyerek çıktığımız bu kutlu yolda, sizlerin desteğiyle Ödemiş'e hizmet etmek için önemli bir adım atmış bulunuyoruz.

Ödemiş'in her köşesini kucaklayan, şeffaf, katılımcı ve hesap verebilir bir yönetim anlayışıyla şehrimize yeni bir soluk getirmeyi hedefliyoruz. Bu hedefe ulaşmak için, sizlerin fikirlerini ve önerilerini dinlemeye, birlikte çalışmaya ve Ödemiş'i hep birlikte daha güzel bir geleceğe taşımaya hazırız.

Ödemiş'e dair vizyonumuz:
• Modern ve yaşanabilir bir şehir: Ödemiş'i modern altyapısı, yeşil alanları, sürdürülebilir şehircilik anlayışı ve yenilikçi projeleriyle öne çıkan bir şehir haline getirmek.

• Güçlü ve sürdürülebilir bir ekonomi: Yerel ekonomiyi canlandırmak, yatırımı teşvik etmek, yeni iş imkanları yaratmak ve Ödemiş'i bölgenin cazibe merkezi haline getirmek.

• Sosyal belediyecilik anlayışı: Herkesin eşit ve adil hizmet alabildiği, dezavantajlı grupların desteklendiği, sosyal ve kültürel alanlarda gelişmelerin sağlandığı bir şehir yönetimi oluşturmak.

• Katılımcı ve şeffaf yönetim: Halkın karar alma süreçlerine aktif olarak katılabildiği, tüm işlemlerin şeffaf bir şekilde yürütüldüğü ve hesap verebilir bir yönetim anlayışı benimsemek.

Seçildiğimiz takdirde:

• İlk 100 gün içinde: Şehrimizin acil ihtiyaçlarını karşılamak için hızlı bir şekilde çalışmalara başlayacağız.

• Katılımcı bütçeleme: Halkımızın bütçeye dair söz sahibi olabilmesi için katılımcı bütçeleme uygulamasını hayata geçireceğiz.

• Stratejik plan: Ödemiş'in geleceğine dair ortak bir vizyon oluşturmak için tüm paydaşların katılımıyla stratejik bir plan hazırlayacağız.

• Şeffaflık: Tüm işlemleri şeffaf bir şekilde yürüteceğiz.

Sevgili Ödemişliler,

Ödemiş'in daha güzel bir gelecek için hep birlikte çalışmaya ihtiyacımız var. 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde bize desteğinizi vererek Ödemiş'i hep birlikte daha güzel bir geleceğe taşıyabiliriz.

Toplumun her kesiminden kendi işinde ve mesleğinde uzman, daha önce belediye meclis üyeliği, siyasi partilerde görev yapmamış, mecliste sadece el indir kaldır yapmayacak, hepsi söz sahibi olacak, fikirleri ve önerileri ile Ödemiş’e fayda getirecek ve projeleri ile Ödemiş'i geleceğe taşıyacak olan isimler şöyle :

Hasan Çetin - İş İnsanı
Oya Korkmaz - İş İnsanı
Ali Güder - İş İnsanı
Hasan Cezayerli - Veteriner Hekim
Mustafa Dartar - Veteriner Teknikeri
Hamza Yardımcı - İş İnsanı 
Hilal Doğan - Avukat
İsmail Tekeli - Üretici / Tarım-  ve Hayvancılık
Selahattin Yağcı - İş İnsanı
Levent Pişiren - Ecza Teknisyeni
Özgür Aydın - Üretici / Pazar Esnafı
Hüseyin Irmak - Çiftçi / Üretici 
Hüseyin Karaman - Özel Taşımacılık Hizmetleri
Hüseyin Kanlıcı - Esnaf
Abdullah Kavcı - İş İnsanı Hafriyat
Özlem Keskinel - İş İnsanı
Serhan Çeliksaban - Makine Teknikeri
Tevfik Serpen - Veteriner Hekim
Nafi Küçücükorhan - İnşaat Mühendisi 
Aykut Fırtına - İş İnsanı 
Mahmut Demir - Esnaf 
Özge Acar - Sosyolog
Okan Çetin - Muhasebe
İsmail Çoban - Çiftçi / Üretici 
Aytaç Akkuş - Esnaf 
Cengiz Bağcı - Esnaf 
Hacer Kırdı - İşçi 
Hasan Sönmez -Esnaf

KONTEJAN 
Meral Eskici -Turizmci
Engin Erdal-Emekli Kaçakçılık ve Organize Suçlar Grup Amiri
Hüseyin Karcı-Kamu Yönetimi Ve Siyasal Bilimler

Editör: Gülçin Kargaoğlu