HABER/ BURCU TUNÇ

Ödemiş Belediyesi’ne ait tesislerde yiyecek ve içeceklere zam yapıldı. Yeni fiyatlar yeni dönem ile birlikte geçerli olmaya başladı. Zam oranları, ürünlere göre değişiklik gösterirken özellikle yiyecekler üzerinde yapılan zammın dışarıdaki fiyatlarla neredeyse aynı olduğunu söyleyen çoğu vatandaş zamların çok yüksek olduğunu ve bütçelerini zorlayacağını savunurken belediyeye ait tesislerde satılan ürünlerin özel kafe ve restoranlara göre daha uygun fiyatlarda olması gerektiğinin altını çiziyor.

Zamların vatandaşların alım gücünü nasıl etkileyeceği merak konusu olurken zam için tepki gösteren vatandaşların sayısının artması ile belediyenin eleştirilerin hedefi olması ihtimali yükseliyor.

ÖDEMİŞ’TE ORGANİZE SUÇ ÖRGÜTÜNE "MAHZEN-48" OPERASYONU: 9 GÖZALTI ÖDEMİŞ’TE ORGANİZE SUÇ ÖRGÜTÜNE "MAHZEN-48" OPERASYONU: 9 GÖZALTI

BELEDİYEYE AİT KAFE VE RESTORANLAR SELF SERVİS UYGULAMASINA GEÇTİ 

Diğer taraftan yeni başlayan uygulama ile Ödemiş Belediyesine ait olan Engelsiz Kafe hariç, Perşembe Pazarı Kafe, Havuzlu Park Kafe, Kültürpark Kafe ve Gölcük'te bulunan Mavi Göl Parkta, geçtiğimiz günden itibaren Self Servis uygulamasına geçildi. Belediye’ye ait diğer işletmeler için de gerekli araç gereçlerin tamamlanması ile aynı uygulamanın onlar içinde geçerli olacağı öğrenildi.
 

Editör: Tutku İç