İŞ ADAMI DENİZHAN SEVAL AK PARTİDEN BELEDİYE BAŞKANI ADAY ADAYLIĞI İÇİN BAŞVURUSUNU YAPTI 

YEREL GÜÇ/BURCU TUNÇ

AK Parti'de belediye başkanlığı için 22 Kasım’a kadar devam edecek olan aday adaylığı başvuruları sürüyor. 

1970 Fethiye doğumlu olan ilkokul itibariyle Ödemiş’e yerleşen ve hayatını Ödemişte sürdüren 4 çocuk babası pamuk ve patates üreticisi Denizhan Seval bugün AK Parti ilçe binasına gelerek aday adaylığı başvurusunu yaptı.
Başvuruyu kabul eden AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Muhammet Şen burada yaptığı konuşmada, “AK Parti olarak bugün Denizhan Seval abimizden belediye başkanı aday adaylığı başvurusunu almaktayız. Kendilerine partimize, bizlere değer verip partimizden aday adayı oldukları için teşekkür ederiz. Ödemişin sorularını bilen arkadaşlarımızın aday adaylıkları bizi mutlu ediyor. Hayırlı uğurlu olsun“ dedi.

VATANDAŞ KURBAN PAZARINA AKIN ETTİ PAZARDA DEVEKUŞU SÜRPRİZİ VATANDAŞ KURBAN PAZARINA AKIN ETTİ PAZARDA DEVEKUŞU SÜRPRİZİ

Ak Partiden Belediye Başkanı Aday Adaylığı başvurusunu yapan Denizhan Seval ise “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan Adalet ve Kalkınma Partisi ile başlayan sevdamız; şükürler olsun ki, bize doğup büyüdüğümüz memleketimiz Ödemiş’e hizmet etme, değerine değer katma, elini taşın altına koyma zorunluluğu getirmiştir. Vakit, şimdiye kadar sayısız nimetlerinden faydalandığımız bu güzel şehire olan borcumuzu ödeme vaktidir. Bu vesile ile çıkmış olduğumuz bu yolda, aldığımız sorumluluğu en iyi şekilde yerine getireceğimize olan inancımız ve kararlılığımız tamdır. Kurtuluş Savaşında düşmana ilk kurşunun atıldığı bu topraklarda yaşayan her bir birey bizim anamızdır, babamızdır, bacımızdır, kardeşimizdir. Ve onlar her şeyin en iyisine layıktır. İnşallah önümüzdeki yerel seçimlerde belediye başkanı olarak halkımıza layık olduğu tüm güzellikleri sağlamak adına gece gündüz demeden canla başla çalışmaya talibiz. Ödemiş’imizi il olmaya aday ilçeler arasında en üst sıraya çıkarmak boynumuzun borcudur. Halkımızın tüm kesimlerini kucaklamak, hiçbir parti ayrımı gözetmeksizin hizmet sunmak ve en önemlisi bu topraklara olan borcumuzu ödemek için Ak Parti Ödemiş belediye başkanı aday adayı olduk. Takdir büyüklerimizin, teveccüh halkımızındır“ dedi.

Editör: Tutku İç