HABER/ BURCU TUNÇ
KAMERA / BUSE BAĞCI

Milliyetçi Hareket Partisi Ödemiş İlçe Başkanlığının gerçekleştirildiği 14. Olağan Kongresinin ardından Ceyhun Kınlı başkanlığındaki yeni yönetim, Ödemiş Belediyesi Tay Park tesislerinde yönetim kurulu ve basın mensuplarıyla kahvaltı etkinliğinde bir araya geldi. 


Ödemiş Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Dumanlı ve yönetiminin katıldığı toplantıda, Kınlı Basın mensuplarına yaptıkları haberler ve çalışmalar için teşekkür etti.
Toplantıda yeni yönetimini tanıtan başkan Kınlı, Ödemiş için yapılacak her güzel çalışma için gerekli girişimlerde bulunacaklarını söyleyerek, Ödemişli vatandaşların kendilerinden talep ettikleri çalışmaları da paylaşmalarını istedi. Ceyhun Kınlı, Derya Coşkun, Anıl Taş ve Murat Ürün olarak belediye meclisinde partimizi temsil etmeye devam ettiklerini belirterek, “Biz Ödemiş için üzerimize düşeni yapacağız” dedi.
MHP Ödemiş İlçe Teşkilatı görev dağılımı;  Başkan Vekili Özcan Acar, Teşkilat Başkanı Turgay Dalcı olmak üzere biz ilçemizi 8 bölgeye ayırarak çalışıyoruz.1.Bölge Başkanımız Mutlu Işıktaş, 2. Bölge Başkanımız Hakan Güçlü,3.Bölge Başkanımız Rıfat Güler,4. Bölge Başkanımız Halil Çomak,5. Bölge Başkanımız Kemal Çetin,6. Bölge Başkanımız Abidin Çakır,7. Bölge Başkanımız Ümit Yaşar Çetinbilek,8.Bölge Başkanımız Cem Dumanlı olmak üzere Kültürel Politikalardan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Murat Yazan, Hemşehri Derneklerinden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Aksun Kuşel, Medya Tanıtım Ve Propagandadan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı A.Serdar Kalyon, Halkla İlişkilerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Hüseyin Çevik, Yerel Yönetim Ve Mahalli İdarelerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Nuri Böceli, Sosyal Politikalardan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Kadir Peker, Eğitim, AR/GE Ve Hayvancılık Politikalarından Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Sercan Kiremitçi, Çevre Ve Şehircilikten Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Halis Danagüden, Sanayi Ve İş Adamlarından Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Hakan Güçlü, Meslek Odaları Ve Birliklerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Abidin Çakır, Seçim İşlerinden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Okan Katkıcı, Tarımsal Üretim Ve Kalkınmadan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Serdar Kuyucu, Sendika Ve Vakıflardan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Olcay Ekin, Hukuk İşlerinden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Zigoş, Kadın , Aile ,Çocuk Ve Engellilerden Sorumlu  Başkan Yardımcısı Nuran Demir.  
ÖDEMİŞ’İ 8 BÖLGEYE AYIRDIK
Ödemiş’i 8 bölgeye bölerek görevlendirmeler yapan MHP Ödemiş İlçe Teşkilatı yapacakları çalışma ile vatandaşa daha fazla destek olmayı hedefliyor.
Konuyla ilgili bilgi veren seçim İşlerinden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Okan Katkıcı, “Ödemiş siyasetinde ilk defa Ceyhun başkanla birlikte uygulamaya başladığımız yeni sistemle bakış açısını değiştiremeye yöneldik. Amacımız yeni fikirler ile Ödemiş’e daha iyi hizmet edebilmek. Kültürel değerlerimize sahip çıkmak ve onların Ödemiş dışında tanıtılmasını sağlamak, Ödemiş’e dışardan gelen ve Ödemişli olan vatandaşlarımızın kendilerini evlerinde hissetmesini sağlamak ve onların kültürel aktivitelerini gerçekleştirmek gibi amaçlarımız için birimler kurduk. Ödemiş’i 99 değil 8 bölgeye ayırarak daha çok sorumluluk aldık. Ödemişte MHP olarak oluşturmuş olduğumuz alt yapı ile amacımız insanları mutlu, sorunları çözümlenmiş bir Ödemiş görmek ve Ödemiş’te siyasete yeni bir soluk getirmektir’ dedi.
GELENEKSEL SÜNNET ŞÖLENİ İÇİN KAYITLAR SÜRÜYOR
Kahvaltıya eşlik eden Ödemiş Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Dumanlı, geleneksel sünnet şöleni ile ilgili olarak ‘Ödemiş Ülkü Ocakları olarak her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz ve bu sene 15.sini gerçekleştireceğimiz sünnet şölenimiz 8 Eylül Salı günü Ödemiş Salı pazarında bulunan İlkkurşun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesinde yapılacaktır. Kayıtlarımız devam etmektedir. Tüm halkımızı bekliyoruz’ açıklamasında bulundu.

Editör: Tutku İç