YERELGÜÇ/AYDIN UYSAL

ADAY OBUZ, ÖDEMİŞ VE MAHALLERİNDE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

MHP İzmir 2. Bölge Milletvekili adayı İsmail Obuz Ödemiş’te, MHP Ödemiş İlçe Başkanı Oktay Akıllı ile Kazanlı ve Balabanlı Mahallelerini ziyaret ederek vatandaşları dinledi.

Aday Obuz yaptığı açıklamada,

“Ziyaret ettiğimiz her yerde bu memlekete olan sevdamızı anlattık. Bu halka bu millete hizmet aşkımızı anlattık. Milletimizin emrindeyiz. Kapı kapı, sokak sokak anlatacağız. Çok çalışacağız” ifadelerini kullandı.

ADAY AYŞEGÜL EKŞİ BEYDAĞ VE KÖYLERİNDE

MHP İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Ayşegül Ekşi, MHP Beydağ İlçe Başkanı Muhittin Yeşilçayır ile birlikte Beydağ merkez ve köylerinde esnaflarla  vatandaşlarla ve çiftçilere buluşarak, onların sorunlarını dinledi. Beydağ’da yoğun ilgiyle karşılanan Ekşi, vatandaşlara teşekkür ederek, her zaman onların yanında olduklarını söyledi.

ADAY ELİBOL, TİRE’DE YOĞUN ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

MHP İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Erhan Elibol, Tire’de saha çalışmalarına hız verdi.

Aday Elibol, MHP Tire İlçe Başkanı Arif Demirkan, Tire Ülkü Ocakları Başkanı Yiğit Çetinkal ve  partililer ile birlikte Tire’nin Musalar Mahallesi, Toparlar Mahallesi, Dağdere Mahallesi, Somak  Mahallesinde yaşayan vatandaşları ziyaret ederek  oy istedi. Vatandaşların sorunlarını dinleyerek notlar aldı. Vatandaşlara göstermiş olduğu ilgi ve sevgileri için teşekkür etti.

Editör: Gülçin Kargaoğlu