HABER/ BURCU TUNÇ
KAMERA/ BUSE BAĞCI

EĞİTİM İŞ 6 NO’LU ŞUBE TİRE’DE  DAYANIŞMA GECESİ DÜZENLEDİ EĞİTİM İŞ 6 NO’LU ŞUBE TİRE’DE  DAYANIŞMA GECESİ DÜZENLEDİ

Whatsapp Görsel 2024 05 13 Saat 19.52.30 Aa61F83F

Açılışa Yegen ailesi ve yakınları, Yerel Güç Medya Sahibi Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç ve seçkin bir davetli topluluğu katıldı.

Duaların edildiği çeşitli ikramların sunulduğu açılışta kurdelayı Yegen ailesi ve Yerel Güç Medya Sahibi Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç birlikte kestiler.

Kurdele kesimi öncesi konuşan Yerel Güç Medya Sahibi Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı  Dilek Acar Güleç "Böyle bir günde Merve kardeşimi yalnız bırakmak istemedim. Merve benim için çok kıymetli. Kadınların her zaman desteklenmesi gerektiğine inanan biri olarak Merve’nin her daim yanındayım. Yeni ofisinin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" dedi.

Whatsapp Görsel 2024 05 13 Saat 19.52.30 Cdd88074

Yerel Güç mikrofonlarına konuşan Yegen ise "Yaklaşık 4-5 senedir bu sektörün içindeyim. Ödemiş dışında olduğum için burada bir ofisimiz yoktu. Buraya da bir ofis açma kararı aldık. Ödemiş başta olmak üzere Dubai'ye kadar uzanan bir yolculuğumuz var. Dubai’de emlak ofisi olan Ödemişli bir abim vardı ve ben burada onun bayiliğini aldım. Yani gayrimenkul alıcıları Dubai’den de yatırım yapabilirler. Doğru, güvenilir ve mantıklı bir yatırım yapmak için bizler aracı oluyoruz. Sadece Ödemiş olarak değil tüm çevreye Ödemiş’in adını duyurmaya niyet ettik” dedi.

Merve Yegen Gayrimenkul Danışmanlık çeşitli gayrimenkuller üzerine hizmet verirken aynı zamanda Dubai'de yatırım yapmak isteyenler için cazip fiyatlar ve ödeme seçenekleri sunuyor.
 

Editör: Tutku İç