YERELGÜÇ/DİLEK AYVALI

Otel Tirem’de düzenlenen iftar yemeğine Memleket Partisi İzmir İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Hapçı, Memleket Partisi Tire İlçe Başkanı Nihat Koç, Memleket Partisi İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayları Asuman Ali Güven ve Mahir Bakan, ile Tire’deki Memleket Partililer katıldı.

İftar yemeğinin ardından bir konuşma yapan Memleket Partisi Tire İlçe Başkanı Nihat Koç, “Burada bulunan çok sevgili dostum, 40 yıllık arkadaşım Memleket Partisi Merkez Yürütme Kurulu üyesi İzmir 2. Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı Asuman Ali Güven ve Memleket Partisi Merkez Yürütme Kurulu üyesi 2. Bölge 2. Sıra Milletvekili Adayı Mahir Bakan’a çıktıkları bu yolda başarılar diliyorum. Sevgili Memleket Partisi’ne gönül vermiş dostlarım bu toplantı siyasi bir toplantı olmadığı için sizlere hoş geldiniz diyorum” dedi.

Asuman Ali Güven ve Mahir Bakan, herkesin ramazan ayını kutlayarak afiyet olsun dileklerini sundu. Güven, 14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçimleri ile ilgili konuştu. Güven ve Bakan 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimde Muharrem İnce’ye destek istedi.

Daha sonra Memleket Partisi’ne yeni katılan üyelere rozet takma töreni yapıldı.

Editör: Dilek Ayvalı